Care ignoruje zakaz handlu. Sklepy są otwarte w niedziele

Care ignoruje zakaz handlu.  Sklepy są otwarte w niedziele

Jak podaje portal Wiadomościhandlowe.pl – 120 sklepów należących do francuskiej firmy Carrefour w Polsce może otwierać się nawet w niedziele z naruszeniem zakazu handlu. Powinien to być dalszy wysiłek właścicieli.

Według informacji na portalu, właściciele prywatnych właścicieli Poboczne sklepy Carrefour Express oraz supermarkety Carrefour Express i Carrefour Market Postanowił działać w niedziele pomimo zakazu handlu. W ten sposób wykorzystują pozostałe aktywne furtki.

Pierwszą z tych obaw są sytuacje Właściciel wraz z rodziną stoi za ladą. Jednak ta metoda działa tylko w małych sklepach. Jeśli chodzi o supermarkety Carrefour Market, potrzeba znacznie więcej pracowników.

Możesz Zarejestruj sklep jako urząd pocztowy. To bardzo popularne posunięcie, z którego korzysta już coraz więcej sieci handlowych. Ku niezadowoleniu związkowców, którzy od jakiegoś czasu mówią, że chcą położyć kres tej praktyce.

READ  Nowo wybrany parlament Polski zbiera się po raz pierwszy

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *