Canucks zaliczyli 5 pierwszych upadków w zwycięstwie nad Senators

Canucks zaliczyli 5 pierwszych upadków w zwycięstwie nad Senators

Giroud podwyższył na 5-1 w 1:31 drugiej tercji, przyjmując podanie od Brady'ego Tkachuka w meczu 2 na 1 i odrywając palec u nogi Ilyi Mikheyeva, po czym strzelił gola obok Demko, który poruszał się w złą stronę.

„Zdobyli gola, trzeba po prostu grać tak, jak my strzeliliśmy gola” – powiedział Giroud. „Jeśli zdobędą gola, to nie ma znaczenia, musisz grać dalej we właściwy sposób i nie zmieniać swojego stylu gry. Mieli kilka zbiórek, ale taki jest hokej.

Tarasenko strzelił gola w 37 sekundach trzeciej tercji i podwyższył wynik na 5-2, wykorzystując podanie tylnymi drzwiami Girouda, który pokonał wślizgu Filipa Hronka w meczu 2 na 1.

Następnie Tarasenko podwyższył wynik na 5-3 o 17:29, kiedy wbił krążek w bok siatki, a Korpisalo siedział na ławce rezerwowych, co pozwoliło mu na dodatkową jazdę.

„To powinna być dla ciebie łatwiejsza noc [Demko]Touchette powiedział o dwóch ostatnich okresach. „Straciliśmy najpotrzebniejsze rzeczy. Nie przebijaliśmy się przez ludzi, wycofywaliśmy się, szczypaliśmy, kiedy nie powinniśmy. To są rzeczy, których nie lubię”.

Suter strzelił swojego drugiego gola 13 sekund później po odbiciu od niebieskiej linii, która odbiła się od rękawicy Korpisalo w finale 6-3.

„To bardzo frustrujące, ale wierzę w tę grupę” – powiedział Giroud. „Mamy potencjał, aby zdobyć 10 tytułów z rzędu, jeśli będziemy to robić przez cały mecz, będziemy w tym konsekwentni i sprawimy, że wszyscy to zrobią. Mocno wierzę, że możemy osiągnąć sukces”.

Uwagi: Napastnik Canucks Phillip Di Giuseppe opuścił boisko o 6:26 pierwszej kwarty z powodu kontuzji dolnej części ciała. Touchet powiedział, że będzie pauzował przez jakiś czas. … Obrońca Vancouver, Quinn Hughes, zaliczył asystę i przedłużył swoją passę punktów do pięciu meczów (jeden gol, sześć asyst). …Napastnik Canucks, Teddy Blueger, zakończył swoją passę punktów po siedmiu meczach (trzy gole, sześć asyst).

READ  7 dodatkowych graczy Flames, 3 trenerów dodanych do protokołu COVID w NHL

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *