Callie Reese z True Detective krytykuje reakcję Nicka Pizzolatto na sezon 4

Callie Reese z True Detective krytykuje reakcję Nicka Pizzolatto na sezon 4

Twórca oryginalnego „True Detective”, Nic Pizzolatto, ponownie trafia na pierwsze strony gazet, ponieważ wydaje się, że atakuje czwarty sezon serialu „True Detective: Night Country”, który był pierwszym sezonem, którego Pizzolatto sam nie stworzył. „Night Country” to dzieło Issy Lopeza, który wyreżyserował i jest współautorem wszystkich sześciu odcinków. Pizzolatto nadal był producentem wykonawczym serialu, ale w trakcie jego emisji zdystansował się od „Night Country” i wywołał znaczną reakcję po ponownym opublikowaniu krytyki zakończenia w swojej historii na Instagramie.

Pizzolatto nie udzielił żadnego osobistego komentarza na temat finału „True Detective: Night Country”. Zamiast tego zdecydował się Podziel się negatywnymi opiniami od innych Który skrytykował nowy sezon, określając go jako „brak szacunku i obraźliwy” oraz „kompletny bałagan”. Powtórzył post kilku fanom, którzy byli wściekli z powodu zakończenia oraz jego „leniwych i nielogicznych” decyzji, i stwierdził, że Lopez „zmasakrował” swój oryginalny scenariusz, biorąc pod uwagę powiązania między „Night Country” a pierwszym sezonem „Detektywa”.

Reakcja na Pizzolatto zwróciła uwagę Cali Reese, zapaśnika, który stał się aktorem, który zagrał główną rolę w filmie „Night Country” u boku Jodie Foster.

„To wielka szkoda” – napisała Reese na X (dawniej Twitterze) o decyzji Pizzolatto o wzmocnieniu negatywnych reakcji na finał. „Ale hej, myślę, że «jeśli nie masz nic dobrego do przekazania, zrób to innym» – to nowa fala”.

Pizzolatto pierwotnie wypaczył „Night Country” w usuniętych już komentarzach na Instagramie, w których nazwał powiązania czwartego sezonu z pierwszym sezonem „tak głupio”. Powiedział także fanowi: „Zdecydowanie nie miałem żadnego wkładu w tę historię ani nic takiego. – Nie możesz mnie winić.

To był Lopez Orzeł go zapytał Odnosząc się do krytyki Pizzolatto wcześniejszej w serii „Nocna kraina”, odpowiedziała: „Myślę, że każdy gawędziarz ma bardzo specyficzny, dziwny i niepowtarzalny stosunek do historii, które tworzy, i niezależnie od jego reakcji, zasługuje na to”. . To jest jego przywilej.”

READ  Sussexs, aby być sobą: czy rok 2023 był najgorszym rokiem w historii Harry'ego i Meghan?

„Napisałam to z głęboką miłością do pracy, którą wykonał, i miłością do ludzi, którzy go kochali” – dodała Lopez. „To odnowa, inna i odbywa się z myślą o siedzeniu przy ogniu i [let’s] Baw się dobrze, miej trochę uczuć i trochę pomysłów. Każdy, kto chce dołączyć, jest mile widziany.”

„True Detective: Night Country” koncentruje się na tajemniczym morderstwie mieszkanki Alaski. Nowy sezon zachwycił krytyków telewizyjnych różnorodnyAlison Herman nazwała to „satysfakcjonującym ponownym uruchomieniem” i „nawiedzającą tajemnicą morderstwa” i dodała: „Sezon składający się z sześciu odcinków przedstawia także wyraźnie odmienne podejście do zjawisk nadprzyrodzonych, co stanowi tło dla poprzednich części, które tutaj staje się tematem przewodnim”.

Wszystkie odcinki „True Detective: Night Country” można teraz oglądać na platformie Max.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *