Były kanadyjski piłkarz dorastał jako fan Detroit Lions. Nie będę im kibicował po zagraniu tam

Były kanadyjski piłkarz dorastał jako fan Detroit Lions.  Nie będę im kibicował po zagraniu tam

Luke Wilson dorastał w LaSalle w Ontario, na obrzeżach Windsor – po drugiej stronie rzeki od Detroit – kibicując drużynie Lions.

Emerytowany mistrz Super Bowl grał w NFL przez osiem sezonów, głównie w Seattle i jeden sezon w drużynie Lions z „rodzinnego miasta” w 2018 r., kiedy drużyna zakończyła grę z bilansem 6–10.

Luke Wilson jest pokazany, kiedy podpisał roczny kontrakt z Detroit Lions w 2018 roku. (Detroit Lions)

„Z całą kadrą trenerską, zwłaszcza w porównaniu z miejscem, w którym byłem w Seattle – gdzie pojechaliśmy na dwa Super Bowl – było to bardzo rozczarowujące” – powiedział Wilson.

„Czasami było to bardzo nieprofesjonalne… jak na tę ligę. Myślałem, że to bardzo nieuczciwy proces i tamtego roku byliśmy zdumieni.

Wilson dodał: „Szczerze mówiąc, doszedłem do punktu, w którym myślałem, że celowo próbujemy przegrać. Ale to był mój własny spisek… Wszystkie te rzeczy razem wzięte… trochę cię spalą .” „.

Od czasu, gdy Wilson był w zespole, nastąpiły zmiany, w tym trzy lata temu zatrudniono nowego głównego trenera i dyrektora generalnego.

Luke Wilson trzyma kanadyjską flagę po meczu piłkarskim NFL Super Bowl XLVIII przeciwko Denver Broncos, który odbył się w niedzielę 2 lutego 2014 r. w East Rutherford w stanie New Jersey. Seahawks wygrali 43-8.
Wilson trzyma kanadyjską flagę po meczu piłkarskim NFL Super Bowl XLVIII przeciwko Denver Broncos 2 lutego 2014 roku w East Rutherford w stanie New Jersey. Seahawks wygrali 43-8. (AP Photo/Kathy Wellens)

Wilson, który dzieli swój czas między Toronto i Seattle, przeprowadza analizy NFL dla TSN, co oznacza, że ​​może wrócić do rodziny w pobliżu Windsor.

Po emocjonującym meczu 31-23 W ubiegły weekend zwyciężyliśmy z Tampa Bay BuccaneersW niedzielę w Kalifornii drużyna Lions rozegra swój drugi w historii mecz o mistrzostwo NFC przeciwko San Francisco 49ers.

Obejrzane Michiganders świętują ostatnie zwycięstwo Detroit Lions w Windsorze:

Michiganders świętują ostatnie zwycięstwo Detroit Lions w Windsorze

Jason Russett, mieszkaniec Michigan mieszkający w Windsor w stanie Michigan. Mieszkańcy Sarah Beaver, Nicole Holton i Stacey Stonebrook wzięli udział w meczu play-off Detroit Lions przeciwko Tampa Bay Buccaneers w barze w Windsor. TJ Dhir z CBC rozmawiał z nimi o swoich doświadczeniach po zdobyciu bramki Lions i zobaczeniu, jak Windsor wspiera drużynę, gdy rozpoczyna ona głęboką fazę play-off.

Ale czy zagorzali fani Lions będą kibicować jego byłej drużynie?

READ  Tokyo Medical Authority apeluje do organizatorów igrzysk o odwołanie olimpiady

„Nie. To znaczy, jestem podekscytowany Windsorem. Nie zrozumcie mnie źle. Jestem podekscytowany samym miastem” – powiedział Wilson. „Oczywiście mam wielu przyjaciół, niezbyt dużą rodzinę, ale wielu z moich przyjaciół jest wielkimi fanami Lions i myślę, że to świetne rozwiązanie dla sceny piłkarskiej. Jestem tym naprawdę podekscytowany”.

Wilson powiedział, że jest podekscytowany obecnością wielu wieloletnich fanów Lions.

„Prawdopodobnie zajmie mi… trochę więcej niż kilka zwycięstw w play-offach, zanim wrócę do wozu Lions – ujmijmy to w ten sposób”.

Choć fani Lions prawdopodobnie będą przeżywać wzloty i upadki, profesor zarządzania sportem na Uniwersytecie w Windsorze, Terry Eddy, powiedział wcześniej CBC News, że nie prowadzi się zbyt wielu badań nad długoterminowymi skutkami zdrowotnymi.

„Nadal wielu rzeczy nie wiemy na ten temat” – powiedział Eddy, który jest także ekspertem od fanów.

„Powiedziałbym, że ogólne korzyści wynikające z poczucia takiego poziomu inwestycji i możliwości jazdy kolejką górską generalnie równoważą negatywne skutki, że tak powiem, przebywania po negatywnej stronie toru”.

Kibice trzymają znaki
14 stycznia 2024 r. w Detroit, gdzie można zobaczyć fanów Lions przed meczem NFC Wild Card przeciwko Los Angeles Rams na stadionie Ford Field. (David Regennick/USA Today Sports/Reuters Connect)

Według Wilsona cieszy się także z wygranej zawodników.

„Myślę, że cała historia Jareda Goffa jest naprawdę fajna. W drużynie jest kilku chłopaków, z którymi naprawdę uwielbiam grać przez cały rok, jak Taylor Decker… Całkiem fajny moment dla tych chłopaków. Nawet linebacker Jason Cabinda był miły obrońcy w zespołach specjalnych.”

Twardy zawodnik Detroit Lions Luke Wilson łapie podanie podczas treningu na obozie treningowym drużyny piłkarskiej NFL w Allen Park w stanie Michigan, środa, 6 czerwca 2018 r.
Wilson z Detroit łapie podanie podczas treningów na obozie treningowym drużyny w Allen Park w stanie Michigan, 6 czerwca 2018 r. (Paul Sancia/Associated Press)

Wilson powiedział, że jest bardzo podekscytowany szumem, jaki sukces piłkarski wywoła wśród młodych ludzi.

„Pamiętam, kiedy byłem dzieckiem. Zawsze byłem fanem, ale pamiętam kiedy [NHL’s] Red Wings zwyciężyli, a w szkole było ciężko, jeśli byłeś zawodnikiem Leafs, a Wings byli w drużynie [Stanley] „Trofeum co roku” – powiedział Wilson. „Wiesz, w pewnym sensie hokej jest naprawdę istotny”.

Oczekuje, że dzięki awansowi Lions do play-offów zwiększy się liczba zapisów do juniorów w piłce nożnej w tym regionie.

Twardy zawodnik Detroit Lions, Luke Wilson, zostaje powalony przez Chicago Bears z obrońcą Roquanem Smithem i wolnym obrońcą Eddiem Jacksonem (39 l.) podczas pierwszej połowy meczu piłkarskiego NFL, czwartek, 22 listopada 2018 r. w Detroit.
Wilson zostaje powalony przez Chicago Bears, wewnętrznego obrońcę Roquana Smitha i wolnego obrońcę Eddiego Jacksona (39 l.) w pierwszej połowie meczu 22 listopada 2018 r. w Detroit. (Paul Sancia/Associated Press)

Co by było, gdyby Lions dotarli do Super Bowl i wygrali wszystko? Czy mistrz Seahawks Super Bowl 2014 wróci do domu, aby świętować?

READ  Bundesliga zawiesiła 3 mecze, a Maple Leafs rozpoczną mecz drugi

„Nie. Nie mam nic wspólnego z zespołem. Byłbym podekscytowany miastem, ale jestem bardzo małą grupą ludzi, którzy grali dla Lions, a jest wielu innych sportowców, którzy wiele dali więcej dla organizacji Lions niż teraz”.

Obejrzane Ten fan Detroit Lions spędził ten sezon na przygotowaniach do występu w Super Bowl:

Fan Detroit Lions spędził ten sezon na przygotowaniach do występu w Super Bowl

Wielu wiernych fanów kibicuje w tym sezonie drużynie Detroit Lions. Mieszkaniec Essex, Craig Melucci, jest jednym z nich i twierdzi, że od początku wiedział, że ten sezon będzie inny. Miłosz robił zdjęcia w ramach przygotowań do parady Detroit Lions Super Bowl, która, jak ma nadzieję, będzie i rozmawiał z Meg Roberts z CBC o swojej pasji do zespołu.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *