Były aktor „Tarzana” jest jedną z 7 ofiar katastrofy lotniczej w Tennessee

Smyrna, ryc. W niedzielę śledczy kontynuowali poszukiwania ciał siedmiu osób, które prawdopodobnie zginęły w katastrofie lotniczej poprzedniego dnia w Lake Tennessee, w tym przedstawiciela, który wcielił się w postać Tarzana w serialu telewizyjnym z lat 90.

Szef ratownictwa hrabstwa Rutherford, John Engle, powiedział w niedzielnym oświadczeniu, że nad jeziorem Percy Priest w pobliżu Smyrny trwają działania naprawcze. Powiedział, że wysiłki skupiły się również na zbadaniu pola gruzu o szerokości pół mili w jeziorze.

Urzędnicy hrabstwa zidentyfikowali ofiary w komunikacie prasowym późnej soboty: Brandon Hannah, Gwen S. Lara, William J. Lara, David L. Martin, Jennifer J Martin, Jessica Walters i Jonathan Walters, wszyscy z Brentwood w stanie Tennessee. Ich nazwiska zostały ujawnione po powiadomieniu członków rodziny.

Gwen Shamblin Lara założyła Kościół Bractwa Remnant w Brentwood w 1999 roku i napisała książkę o utracie wagi opartej na wierze. Jej mąż od prawie trzech lat, lepiej znany jako Joe Lara, był aktorem, który pojawił się w serialu Tarzan: Epic Adventures.

Federalny Zarząd Lotnictwa poinformował, że Cessna C501 była w drodze z pobliskiego lotniska Smyrna Rutherford County na międzynarodowe lotnisko w Palm Beach, kiedy rozbił się w sobotę rano. Władze nie ujawniły informacji rejestracyjnych samolotu.

Smyrna znajduje się około 32 kilometrów na południowy wschód od Nashville. Jezioro Percy Priest to zbiornik utworzony przez zaporę J. Percy Priest. Jest to popularne miejsce do pływania łódką i wędkowania.

„Z zespołami nurkowymi w wodzie stanowczo zachęcamy pasażerów cywilnych łodzi, aby trzymali się z dala od łodzi bezpieczeństwa publicznego” – powiedział Engel.

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Transportu miała na miejscu głównego badacza.

READ  Spoiler Y&R na tydzień 3 października 2022 r. na temat The Young and the Restless

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *