Bundesliga. Wielka walka w Bayerze z Flickiem i Salihamidzikiem

Istnieje długa historia konfliktu między trenerem Bayernu Monachium Hansi Flickiem a dyrektorem sportowym klubu Hassanem Salihamidzikiem. Niemieckie media ujawniają teraz, że kilka tygodni temu doszło do ostrego starcia werbalnego.

Los trenera Flicka w drużynie mistrzów Niemiec jest zagrożony, ponieważ stawka w starciu jest ogromna.

Jako 56-letni trener Bayernu i były asystent, niektórzy myśleli, że jego przygoda jako jednej z najlepszych drużyn na świecie wykracza poza czas przeznaczony dla tymczasowego trenera.

Tymczasem Flickr zmienił firmę Bayer w jeszcze lepszą wersję zwycięskiej maszyny, zdobywając wszystkie trofea, które można było dzięki niej osiągnąć. Jednak wasza gracja jeździ na koniu modle, a dziś wielkie zwycięstwa mogą przegrać konflikt w klubie.

Od kilku godzin może się wydawać, że sprawa zaczyna się uspokajać. Sam Flick zeznał, że środowe zwycięstwo nad Lazio 2: 1 i awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów były nieoczekiwaną obietnicą. Powiedział, że wynegocjował już kompromis z Salihamitsym na korzyść klubu.

Tymczasem niemieckie media, a zwłaszcza dziennikarze „Bilda”, ujawniły jedną z najsilniejszych walk tych dwóch mężczyzn.

Wydarzenia te miały mieć miejsce kilka tygodni temu. Następnie z piłkarzami Bayernu trener spotkał zniesławienie. W pewnym momencie Flick załamał się i powiedział do swojego przełożonego: „Zamknij się teraz”. Obie strony odmówiły komentarza.

READ  Polska żąda od Niemiec 1,3 biliona dolarów szkód wojennych

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *