Bruce Willis rzadko pojawia się publicznie w obliczu walki z demencją

Bruce Willis rzadko pojawia się publicznie w obliczu walki z demencją

Rodzina Bruce’a aktywnie podnosi świadomość na temat problemów zdrowotnych ukochanego aktora

Bruce Willis rzadko pojawia się publicznie w obliczu walki z demencją

Bruce Willis, emerytowany hollywoodzki aktor znany z ról w takich filmach jak m.in Niezniszczalny I być trudnym do wykorzenienia, W weekend wystąpił rzadko publicznie, po tym jak stracił zdolność mówienia i osobowość z powodu demencji.

Publiczne wystąpienie Bruce’a Willisa w obliczu walki z demencją

68-latek pojawił się publicznie w weekend w Los Angeles, gdzie widziano go siedzącego na miejscu pasażera czarnego samochodu. Były aktor podczas wyjścia miał na sobie czarną bluzę z kapturem.

Według LustroBruce cierpi na otępienie czołowo-skroniowe (FTD). Jak każda inna forma demencji, otępienie czołowo-skroniowe zwykle rozwija się powoli i postępuje stopniowo przez lata. NHS stwierdza: „Otępienie czołowo-skroniowe powoduje problemy z zachowaniem i językiem”.

Bruce odchodzi z aktorstwa

Bruce przeszedł na emeryturę po tym, jak w 2022 roku zdiagnozowano u niego afazję, a jego rodzina ujawniła, że ​​schorzenie to poważnie wpłynęło na zdolności poznawcze byłego aktora.

W aktualizacji dotyczącej stanu zdrowia Bruce’a z lutego 2023 r. ujawniła to jego rodzina Być trudnym do wykorzenienia Status gwiazdy ewoluował.

Rodzina Bruce’a szerzy świadomość na temat choroby

Rodzina Bruce’a aktywnie podnosi świadomość na temat problemów zdrowotnych ukochanego aktora. Jego żona, z którą jest od 45 lat, Emma Hemming-Willis, i córki aktywnie uczestniczą w wywiadach telewizyjnych i kampaniach w mediach społecznościowych, aby zwiększyć świadomość na temat powikłań zdrowotnych Bruce’a.

READ  Taika Waititi chce, aby jego gwiezdne wojny skupiły się na nowych postaciach

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *