Britney Spears czuje, że jej były kochanek Paul Soliz ją wykorzystuje. Jej brat Brian wprowadza się do niej

Britney Spears czuje, że jej były kochanek Paul Soliz ją wykorzystuje. Jej brat Brian wprowadza się do niej
Kompozyt Instagram/backgrid

Ekskluzywny

Britney Spears

Miała wrażenie, że jej były Paul ją wykorzystywał…

Brat Brian wprowadza się do niej

Britney Spears I Pawła Soliza Zakończyła ich związek około miesiąc temu, gdy zdała sobie sprawę, że wykorzystuje ją na swoją korzyść… a teraz ma nowego współlokatora.

Źródła posiadające bezpośrednią wiedzę podają TMZ, że Britney i Paul zerwali około trzy tygodnie temu, po tym jak piosenkarka zdała sobie sprawę, że jej były pracownik obsługi technicznej, który stał się chłopakiem, wykorzystywał ją wyłącznie do luksusowego stylu życia.

Logika tutaj jest zdecydowanie zgodna z tym, co zauważyła Britney w swoim ostatnim poście na Instagramie Paweł to rozpalił Deklaruje, że jest „całkowicie singielką”.

W poście Britney oskarżyła Paula o to, że pozwolił paparazzi zrobić im zdjęcie w jej samochodzie – po czym opuścił szybę pasażera, aby uzyskać wyraźne ujęcie Britney płaczącej podczas jazdy – tylko po to, by potem krzyczała.

Nasze źródła podają, że Britney czuje się teraz tak, jakby Paul był z nią tylko dla przewagi.TMZ.com

Razem pojechali też do Las Vegas i zatrzymali się w luksusowym hotelu Chateau Marmont w West Hollywood… tylko po to, żeby się zaangażować Wybuchowe bitwy W obu znanych miejscach.

Paul jest teraz persona non grata w zamkniętej społeczności Britney, a nasze źródła podają, że dała jasno do zrozumienia ochroniarzom, że jej były nie znajduje się już na liście osób dopuszczonych do kontaktu.TMZ.com

Nasze źródła podają, że po rozstaniu Britney kontaktowała się z przyjaciółmi, aby wyrazić im, że nie jest jej smutno z powodu rozstania i tego, jak to była jej decyzja o zakończeniu związku z Paulem.


Powiedziano nam, że Britney powiedziała także swoim przyjaciołom, że jest szczęśliwa, że ​​w końcu zobaczyła prawdziwe oblicze Paula i zerwała z nim.

Nasze źródła podają, że kiedy Paul zniknął z pola widzenia, Britney spędza dużo czasu ze swoim starszym bratem, Briana.


Jak wspomnieliśmy, Britney i jej brat ostatnio wybierali się na wycieczki Cabo I Las vigas …A nasze źródła mówią nam, że Brian zamieszkał z Britt mniej więcej w czasie, gdy zerwała z Paulem.

Chociaż moment przeprowadzki Briana jest interesujący, nasze źródła podają, że nie wyprowadził się z powodu rozstania… powiedziano nam, że mieszkając blisko Britney, spędzał już dużo czasu na budowaniu więzi z Britney i miało to sens dla żeby byli pod jednym dachem.READ  Horoskop dzienny: 10 czerwca

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *