Brian Adams jako Cher, Grimes i Iggy Pop w kalendarzu Pirelli | Muzyka

Zdjęcia artystów nagrywających, w tym Cher i Iggy Pop Jennifer Hudson Grimes pojawi się na jednym z najsłynniejszych zamówień fotograficznych na świecie.

na rok 2022 Kalendarz Pirelli, gwiazda rocka i fotograf Brian Adams Uchwyć gwiazdy piosenkarzy tak, jakby byli w trasie – czego dokładnie nie byli w stanie zrobić od ponad roku.

Adams zaplanował inny projekt na kalendarz 2021, ale został przełożony z powodu Covid. Kiedy Pirelli ponownie się do niego zwrócił, wpadł na pomysł odbycia wycieczki.

Grimy. Zdjęcia: Alessandro Scotti

„Z powodu Covida było jasne, że nikt nie pracował” – powiedział. „Zasadniczo wszyscy muzycy na całym świecie się zatrzymali, więc zasugerowałem Pirelli, abyśmy zrobili film „w drodze”, ponieważ była to jedyna rzecz, której nie mogliśmy zrobić”.

Powstały kalendarz będzie badał różne aspekty bycia w trasie o różnych porach dnia, niezależnie od tego, czy jest to pobudka w pokoju hotelowym, podróż autobusem czy zielony pokój.

Kalendarz ukaże się w listopadzie i będzie zawierał również zdjęcia Rity Ory, Normaniego i Bohana Phoenixa, Ulica Vincentaoraz Saweetie i Kali Uchis.

Adams ze św. Wincentym.
Adams ze św. Wincentym. Zdjęcia: Alessandro Scotti

Adams wymyślił koncepcje, ale wszyscy wnieśli swoją osobowość do zdjęć, powiedział.

„Możesz ustawić scenariusz tylko do pewnego stopnia, a następnie zapala się, gdy wchodzą do pokoju.

„Każdy artysta wniósł swoją własną osobowość. Bez względu na to, co im dałem, jeśli chodzi o to, jak to zrobić, to ich osobowość świeciła, mimo że mój pomysł mógł być taki lub inny. Zmienili to we własną rzecz. „

Fotografia Iggy Pop To była szczególna radość. Adams przypomniał sobie, że był na balu maturalnym na Brooklynie w 1981 roku i widział, jak Bob trzaska mu w twarz mikrofonem, wystawiając przedni ząb.

Przez lata Adams zastanawiał się, czy to naprawdę się wydarzyło: „Czy naprawdę to widziałeś?” Podczas kręcenia odkrył, że to zrobił.

READ  Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi świętują przyjęcie zaręczynowe

„Moja historia jest potwierdzona… Możesz sobie wyobrazić mnie jako młodego muzyka i widząc, jak ktoś to robi, to było takie zaangażowanie w muzykę. On ma dziś taką samą energię. Kiedy zaczął pracować, brzmiało: Czy jesteś gotowy? Tak , bang, idziemy. Teraz jesteśmy w programie. Iggy. To było naprawdę interesujące. Na koniec dostał owację na stojąco.

Adams pasjonował się fotografią od dzieciństwa i był w stanie stworzyć równoległą karierę, która rozwinęła się naturalnie. „To nie było tak, że świadomie starano się: „Będę fotografem. Jedna rzecz, która prowadzi do następnej rzeczy, która prowadzi do następnej”.

Przygotuj strzał z Sharepointa.
Przygotuj strzał z Sharepointa. Zdjęcia: Alessandro Scotti

Niezapomniane chwile Adamsa to fotografia Królowa i książę Filip w 2001 roku – „Mamy pięć minut” – i projekty takie jak Dokumentacja dostawców dużych edycji.

Do 2010 roku kalendarz Pirelli miał reputację nieprzyzwoitego, a znani paparazzi pstrykali świetnie oświetlone portrety nagich kobiet. Już tak nie jest” – powiedział Adams. „Jestem szczęśliwy. Musiał ewoluować. To jest bardziej interesujące”.

W 2016 roku Annie Leibovitz Rób zdjęcia kobietom wybranym ze względu na ich „osiągnięcia zawodowe, społeczne, kulturalne, sportowe i artystyczne”.

Kalendarz Tima Walkera na 2018 rok to Alicja w Krainie Czarów Z obsadą całkowicie czarną, w tym Whoopi Goldberg, Lupita Nyong’o i RuPaul.

Kochanie.
Saweetie został zastrzelony do kalendarzy. Zdjęcia: Alessandro Scotti

Adams przez ostatni rok napisał i nagrał nowy album. Powiedział, że ma nadzieję wrócić na trasy w listopadzie i powrót do pracy jest ważny, nie tylko dla niego, ale dla całej infrastruktury tras koncertowych, załogi, która ma rodziny zależne od tras, kierowców ciężarówek, ludzi, którzy są w trasie. handel, „wszyscy ci różni ludzie.” Dosłownie bezrobotni.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *