Bratanek Jeremy’ego Rennera naśladuje „Uncle Ain’t Dead” w uroczym wideo

Jeremy Renner ma uroczego sobowtóra.


Gdy nominowany do Oscara, lat 52, nadal wraca do zdrowia po wypadku spowodowanym opadami śniegu w Nowy Rok, udostępnił urocze wideo na swojej historii na Instagramie, na którym jego siostrzeniec Auggie kibicuje mu za jego bezbłędne podszywanie się. Mściciele Rola.


„Więc wujku Jeremy… mogę zrobić to, co ty robisz ze swoją brwią” — powiedział Augie, po czym przechylił głowę w dół i uniósł lewe czoło.
„Czy o to chodzi? To jest to?” zapytał swoich rodziców, którzy słyszeli śmiech, gdy jego matka potwierdziła: „100 procent. To jest to”.


Renner udostępnił wideo w piątek, pisząc: „Mój siostrzeniec miał więcej do podzielenia się ze swoim„ nieumarłym wujem.


Jeremy Renner/Instagram

the Burmistrz Kingstown Gwiazda wcześniej podzieliła się słodką notatką, którą Augie napisał do niego, gdy wracał do zdrowia. Odręczny list brzmiał: „Mam szczęście, że moim wujem jest Hawkeye (wiedźma jest jednym z Avengersów). Mam też szczęście, że mój wujek żyje po wypadku”.
„Kocham mojego małego mężczyznę 🙏 ❤️🙏, na zdrowie Auggie” – napisał Renner w swojej relacji na Instagramie z tą wiadomością.


Renner złamał ponad 30 kości i przeszedł wiele operacji po wypadku w swoim domu pod Reno w stanie Nevada, który początkowo pozostawił go w „krytycznym, ale stabilnym stanie”. Podobno próbował ratować siostrzeńca, kiedy doszło do wypadku.


POWIĄZANE WIDEO: Jeremy Renner przedstawia aktualne informacje na temat nadchodzącej serii „Rennervations” podczas powrotu do zdrowia po wypadku ze śniegiem
Ostatnia aktualizacja Rennera dotycząca jego powrotu do zdrowia pojawiła się 27 lutego, kiedy opublikował zdjęcie swoich nóg, gdy siedział na bieżni. „Cokolwiek trzeba” – napisał.


Nigdy nie przegap historii — zasubskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn PEOPLE Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od soczystych plotek o celebrytach po fascynujące historie o ludziach.


Tymczasem jego nowy serial Disney+ odnowieniew którym ponownie wykorzystują wycofane z eksploatacji pojazdy rządowe, aby ponownie służyły swoim społecznościom, jest na dobrej drodze do premiery 12 kwietnia po otrzymaniu aktualizacji na początku lutego.


„Jak tylko stanę na nogi, przyjedziemy do was na całym świecie… Mam nadzieję, że jesteście gotowi!” Renner napisał w tym czasie.

READ  Pat Stay, słynny raper, ofiara śmiertelnego dźgnięcia Halifaxa

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top