Boston Bruins czeka UFA Tuukka Rask na operację biodra do 2022 r

Boston Bruins czeka na nieograniczonego wolnego agenta Touka swoją głowę W piątek zapowiedział, że po zakończeniu sezonu przeszli operację zerwania biodra.

Rusk dodał, że chce wrócić do Bruins w przyszłym sezonie, chociaż operacja prawdopodobnie odsunie go na bok w styczniu lub lutym.

„Nie grałbym dla nikogo innego poza Bruinami” – powiedział Rusk. „To jest nasz dom. Mamy trójkę dzieci z przyjaciółmi w szkole. Nie widzę powodu, aby na tym etapie mojej kariery wyjeżdżać gdziekolwiek indziej”.

Otwórz też głowę na to, co może się stać, jeśli Bruinowie zdecydują się nie sprowadzać go z powrotem

– Może pojadę do domu i zagram w Finlandii? Jestem tam właścicielem drużyny – powiedział Rusk. „Kogo znasz?”

Zwycięzca Vezina Cup 2014 nie rozegrał żadnego meczu podczas marszu drużyny na Puchar Stanleya w 2011 roku, kiedy Zespół Thomasa Zaczynał co 25 meczów.

„Jest bardzo niewielu graczy, którzy wygrywają [The Cup]„To nie jest łatwe” – powiedział Rusk w piątek – „Jeszcze nie byłem w stanie tego zrobić i muszę sobie z tym poradzić”.

Idź mocno w 34

34-letni bramkarz ustanowił rekord 6-4 postsezonowy ze stosunkiem bramek 0,919 i średnią bramką 2,36. Pozwolił na cztery gole w 27 rzutach, gdy Bruins odpadli w przegranym 6:2 meczu w drugiej rundzie w środę wieczorem przez New York Islanders.

Rusk miał rekord 15-5-2 z oszczędnościami 0,913 i 2,28 GAA w tym sezonie, jego 14. sezonie w NHL.

READ  Jakie są warunki, aby być gotowym do finału? - Sportsnet.ca

Spędził sezon grając swoją ostatnią ośmioletnią umowę o wartości 56 milionów dolarów podpisaną z Bostonem w 2013 roku.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *