Boris Putka: „Chcę zawrzeć sojusz z Honią i BSL”. O ankietach: od 2016 r. | Polityka

Boris Putka: „Chcę zawrzeć sojusz z Honią i BSL”.  O ankietach: od 2016 r. |  Polityka

Boris Budka w Polsat News Powiedział, z kim, jego zdaniem, Sojusz Obywatelski powinien zawrzeć sojusz. – Zawsze będę mówił, że Polskie Stronnictwo Ludowe jest naszym naturalnym partnerem w budowaniu sojuszu Simon HavoniaChciałbym zawiązać taki sojusz – oceniona pudka. – Simone Hosavuniya, Platforma, Sojusz Obywatelski i BSLJesteśmy daleko przed nami Pice. To dobry znak – podkreślił.

Obejrzyj wideo
Leskina: Liderów PO jest wielu i to oni doprowadzą nas do sukcesu

Boris Budka: Jesteśmy w sytuacji podobnej do tej z 2016 roku

Przewodniczący również skomentował Nauka IPRS wyznaczyło Polsat, w którym Kolija Obivadelska zanotowała 15,3 proc. Zatwierdzenie. Wcześniej Polska miała Simona Hosanię przed 1850 r. (18,9%). Na szczycie listy znalazł się Pice z 33,9 proc.

głosowanie. Większość Polaków źle rozumie decyzję KO w sprawie funduszu odbudowy

– Jesteśmy w sytuacji podobnej do tej, w jakiej byliśmy w 2016 roku. Daleko przed nami kolejny, nowy zespół. Ale co zrobiliśmy razem? O co zapytała Crosscourse Skettina? Powiedział, że powinniśmy być zespołem. Musimy pracować w terenie. W tym czasie Rafa Trasakovsky i ja nie myśleliśmy o obliczeniach, o rzuceniu lidera, o tych plotkach, ale wszyscy byliśmy w tej samej drużynie. Wyjechaliśmy do Polski. Obiecałem to – powiedział Putka. – Po zakończeniu kontroli zakażeń będziemy w Polsce. W Monopolskiej, która otrzymała od nas najmniejsze wsparcie, zacznę od najtrudniejszego dla nas powiatu. To właśnie odwrócenie tego trendu przy takiej podstawowej pracy – powiedział pracodawca Współ..

READ  Polski regulator finansowy wydaje ostrzeżenie publiczne o finansach

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *