Blues Festival 2024: Radny miasta Ottawa spotyka się ze swoimi ulubionymi gwiazdami rocka, Nickelbackiem

Blues Festival 2024: Radny miasta Ottawa spotyka się ze swoimi ulubionymi gwiazdami rocka, Nickelbackiem

Radny miasta Ottawa Tim Tierney czekał od kilkudziesięciu lat na szansę spotkania swoich ulubionych gwiazd rocka, Nickelback.

Jest wielkim fanem zespołu i nawet robi sobie tatuaże na ramieniu, aby pokazać swoje oddanie. Tatuaż z nazwą zespołu jest tak ogromny, że nawet wokalista Chad Kroeger stwierdził, że nie wydaje mu się, aby był prawdziwy.

„Na początku zastanawiał się, czy to prawda. Potem wtarł go i powiedział: «Tak, to jest dedykacja»” – powiedział radny miasta Beacon Hill-Serville w wywiadzie dla Jackie Pereza z CTV.

Od razu było lepiej dla Tierneya, który miał okazję wystąpić dla kanadyjskiego zespołu rockowego drugiego dnia Festiwalu Bluesowego przed 30-tysięczną publicznością.

„Nie wiem, jak to przebić, to przypomina listę życzeń” – powiedziała Tierney.

„Jestem bardzo dumny.”

Założyciel Ottawa Bluesfest, Mark Monahan, pomógł spełnić marzenie Tierneya.

„Tim jest oczywiście wyjątkową osobą i ma ulubiony zespół” – powiedziała Monahan.

„Kiedy się z nimi skontaktowaliśmy, byli więcej niż pomocni, wręcz powiedzieli: «Znamy Tima». Tim od lat śledzi nasze posty na Twitterze. Jest naszym największym fanem.”

Nickleback przez lata spotykał się z dużą krytyką, ale wydawało się, że tendencja ta ulegnie zmianie w piątkowy wieczór, kiedy zespół dał znakomity występ.

„Z tego, co widzę, zagorzałych fanów Nickelback jest znacznie więcej niż hejterów” – powiedziała prowadząca Move 100 Katherine Dennis.

„Biorę 100 słuchaczy, dzwonię do nich, a oni opowiadają o tym, jak bardzo kochają Nickelback. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi, że Nickelback wraca do Ottawy”.

Radny miasta Ottawa Tim Tierney pokazuje tatuaż Nickelback na swoim ciele. (Jackie Perez/CTV News Ottawa)

Można ich kochać lub nienawidzić. Nickleback, w skład którego wchodzą Chad Kroeger, Ryan Beck, Mike Kroeger i Daniel Adair, to jeden z kanadyjskich zespołów wszechczasów odnoszący największe sukcesy, ze sprzedażą przekraczającą 50 milionów egzemplarzy na całym świecie.

READ  Żona Jasona Biggsa twierdzi, że była przerażona po obejrzeniu American Pie

W 2023 roku zostali wprowadzeni do Canadian Music Hall of Fame, a w 2009 roku zostali uznani przez magazyn Billboard za najbardziej utytułowany bank rockowy dekady. Zespół znany jest z takich hitów jak m.in. jak mi przypominasz, filmowanie, Z dala, Gwiazda rocka I więcej.

Dla Tierneya osiągnięcia zespołu są na zawsze wyryte w jego ramieniu i pamięci.

„Świetnie się bawiłem rozpinając guziki, spędzając czas, nosząc tatuaż Nickelback i spędzając czas z moim przyjacielem Chadem” – powiedział.

„To było wspaniałe.”

Z plikami z CTV News Calgary

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *