Blue Jays zebrał się, aby wygrać pierwszą rundę, całkowicie pokonując Marlins

Blue Jays zebrał się, aby wygrać pierwszą rundę, całkowicie pokonując Marlins

Buffalo, Nowy Jork (AP) – Vladimir Guerrero Jr. strzelił zwycięską połowę ofiarnego lotu Joe Bannicka, zamykając trzysuwowy rajd na dole dziewiątego inningu, który dał Toronto Blue Jays zwycięstwo 6-5 nad Miami Marlins . Środowa noc.

„Jeśli chcesz być zwycięską drużyną, każdy musi wnieść swój wkład” – powiedział menedżer Blue Jays, Charlie Montoyo. „(Panek) wszedł z wielkim hitem, wielką muchą workową. Było świetnie.”

Bo Bichette zremisował z trzema punktami w dwóch rundach, a Randall Grechuk uderzył dwóch swoich kolegów z drużyny single, aby pomóc Toronto prowadzić w tym sezonie 2:0 w ich prowizorycznym domu w Buffalo.

„Czułem się dobrze” – powiedział Besheet. „To był twardy grunt i udało mi się postawić na nim lufę”.

Banek wykonał jednorazowy lot w ciągłym deszczu przeciwko lojalistce Yemi Garcia (3-4) i dotarł bezpiecznie, gdy rozgrywający Starling Mart upuścił piłkę za faul.

Gdy Blue Jays przegrywali 5:3, Reese McGuire i Marcus Simin rozpoczęli dziewiąte miejsce w singlu, a Pichet prowadził obaj trójkami w prawo. Guerrero i Teoscar Hernandez celowo weszli, aby załadować bazy, zanim Grichuk wszedł do gry o władzę, przygotowując scenę dla Banka.

„Moja jazda moim Fastballem nie szła zbyt dobrze” – powiedział Garcia. „To spowodowało, że rzeczy nie szły tak, jak chciałem”.

Potrójne uderzenie Bichette’a w dół prawej linii pola nastąpiło po parze chybień w prawą stronę.

– Widzę, że zostaje – powiedział Montoyo. „Właśnie wtedy jest naprawdę dobry. Jego dwusuwowy styl jest świetny. Był świetny”.

Anthony Castro (1-1) był niepokonany na dziewiątym miejscu.

Cory Dickerson, Jazz Chisholm Jr., Jesus Aguilar i Mart wzięli udział w Miami, które przegrało pięć z rzędu. Start Marlinsa Pablo Lopeza związał swoją karierę dziewięcioma uderzeniami w ciągu czterech rund.

„To jeden z tych, w których zdobywasz prowadzenie, trafiasz do odpowiednich graczy i czujesz się z tym dobrze” – powiedział menedżer Miami Don Mattingly. „Mieliśmy prowadzenie pod koniec meczu i właśnie tam chcesz móc dostarczyć piłkę swoim kolegom z drużyny”.

READ  Logan Mailloux zlecił rekonstrukcję Mort d'Isabelle Charest

Nowicjusz z Toronto, Alec Manoah, pochodzący z Homestead na Florydzie, miał problemy z drużyną z rodzinnego miasta i pozwolił na trzy przejazdy w pierwszych trzech rundach i wyszedł z bazami załadowanymi w czwartej.

Manoah w zeszły czwartek na Yankee Stadium zaliczył swój debiut w lidze. Przeciwko Marlinom 23-latek praworęczny pozwolił na cztery trafienia i trzy spacery, jednocześnie trafiając pięć.

„Nie wykonywałem nieszybkich rzutów tak, jak potrzebowałem” – powiedział Manoah. „Nawet kiedy mam dobry spacer, jest to pouczające doświadczenie. Wrzucili dzisiaj kilka piłek w powietrze. To jest baseball”.

Lopez, który również walczył w dziewiątym uderzeniu 18 kwietnia przeciwko San Francisco, dopingował siedem z ośmiu naraz, gdy Homer Grechuk przerwał dziś imponującą passę.

Dickerson otworzył wynik solowym strzałem w drugiej połowie sezonu. Chisholm pokonał dwa wyścigi w trzecim i szóstym, co dało Miami prowadzenie 3-1, zanim Aguilar odpadł z 10. miejsca w dalszej części roku.

Po tym, jak Manoh oddał dwa trafienia, a drugi uderzył w pole z jednym na czwartym, został zastąpiony przez Joela Pimpsa, który dopingował Chisholma i sprawił, że Marty zrezygnował.

Grichuk objął jedenaste prowadzenie u siebie w czwartym meczu z Lopezem, co dało wynik 4-2. To był 10. mecz Grichuka z trybem wieloosobowym.

Mart osiągnął swój trzeci gol w siódmej rundzie, zapewniając Miami pierwszy mecz z czterema graczami od końca 18 września 2020 r., Z dwoma głowami przeciwko Waszyngtonowi.

Guerrero, lider mrugnięcia w MLS, potroił się przy swoim pierwszym trafieniu, ale poszedł 1 za 4, aby sprowadzić swoją średnią do 0,335. W siódmym inningu, z dwoma napastnikami i Toronto przegrywającym 5:2, wykręcił ostrą passę w prawym polu, ale Adam Duvall go dogonił. Hernandez następnie trafił w błąd Chisholma, co pozwoliło Siminowi strzelić gola z drugiego miejsca.

Blue Jays nie mogą grać w Toronto drugi sezon z rzędu z powodu kanadyjskich ograniczeń zdrowotnych związanych z COVID-19.

READ  3 klucze: Kraken w Avalanche, gra 5, pierwsza runda zachodnia

Pół tłuszczu hołd

Semien został wybrany Graczem Miesiąca po trafieniu .368 z ośmioma przeszkodami i 22 RBI. Jego 1130 OPS było czwartym najwyższym w lidze i prowadził w głównych hitach (42), dodatkowych bazach (21) i łącznej liczbie baz (80).

Semien został pierwszym graczem Blue Jays, który wygrał nagrodę Gracza Miesiąca od czasu Edwina Encarnaciona w sierpniu 2015 roku.

pokój powozowy

Marlins: RHP Elieser Hernandez (prawy biceps), który kwalifikuje się do usunięcia z listy kontuzjowanych w czwartek, zostanie aktywowany w pewnym momencie podczas nadchodzącej serii weekendów w Pittsburghu. — Mamy plan — powiedział Mattingly — ale jeszcze nie zdejmiemy czapki.

Blue Jays: RHP AJ Cole (wąska szyja) został umieszczony w IL na 10 dni z mocą wsteczną do 30 maja i zastąpiony na liście przez RHP Jeremy’ego Beasleya.

Następna

Marlinowie udają się do Pittsburgha na serię czterech meczów z Piratami. Początek meczu otwarcia w czwartek nie został ogłoszony.

Toronto ma dzień wolny przed goszczeniem Houston w serii trzech meczów w ten weekend. LHP Hyun Jin Ryu (5-2, 14.62 PM) rozpocznie się w piątek w meczu otwarcia.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *