Blockbuster popycha zwroty na oficjalnej stronie internetowej, koncie na Twitterze

Który to rok?! Blockbuster może wkrótce mieć plany, aby jego obserwujący byli dobrzy i wrócili, ponieważ ich oficjalna strona internetowa została ponownie uruchomiona, a ich konto na Twitterze zostało obudzone ze snu.

Oficjalna strona Blockbuster ma teraz stronę główną, która pokazuje obraz ich słynnego logo wraz z tekstem „Pracujemy nad przeróbką twojego filmu”. według Wayback MaszynaTen wygląd pojawiał się wiele razy w przeszłości. Jednakże, ponieważ Blockbuster również opublikował wpis na Twitterze w tym tygodniu, można się zastanawiać, czy firma (której spółką macierzystą jest teraz Dish Network) chce ponownie wejść na rynek… lub całkowicie zaangażować się w inny projekt. (Ich konto na Twitterze, podobnie jak wiele innych marek, zwykle publikuje dowcipy i rozmowy jeden na jednego).

Blockbuster ma ponad 9 000 sklepów na całym świecie. W 2010 roku ogłosili upadłość, co stanowi ogromny spadek od czasu ich pierwszego otwarcia w 1985 roku. Od 2023 roku pozostał tylko jeden sklep Blockbuster, popularna lokalizacja w Bend w stanie Oregon. Ten sklep stał się nostalgicznym miejscem turystycznym, z zabawnym dokumentem zatytułowanym Ostatnia bomba A nawet samo zorganizowanie nocnego noclegu pozwala cieszyć się nocami filmów akcji, niekończącym się popcornem i wszystkim, co przykleiło się do dywanu.

Wygląda na to, że nostalgia za Blockbusterem jest już stała. Ale w jakiś sposób wydaje się to trochę sztuczne — co jest tylko niewielką częścią powodu, dla którego seria Netflix o tej samej nazwie trwała tylko jeden sezon. W końcu, czy wielu z nas nie było wkurzonych, kiedy Blockbuster zaczął uzbrajać sklepy wideo dla mam i popów? Więc co zrobiliśmy naprawdę Przegapić szansę na odkrycie Blockbustera innego niż przeglądanie alejek, co możemy zrobić w naszych lokalnych sklepach? No, może pachniało trochę inaczej…

Niezależnie od tego, czy podobał ci się Blockbuster, czy nie, humor na stronie internetowej i odnowione konto na Twitterze wystarczą, aby ludzie zaczęli się zastanawiać, co, jeśli w ogóle, mogą zrobić.

Co sądzisz o Blockbusterze? Myślisz, że wypożyczalnie wideo mogą znowu działać na tak dużą skalę? Daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej!

READ  Kiedy rusza Water Festival 2022 w Pokemon GO?

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top