Blizzard wypuszcza Warcraft Rumble! Dowiedz się o co chodzi

Blizzard wypuszcza Warcraft Rumble!  Dowiedz się o co chodzi

Uruchomiono Blizzard Entertainment Inc W piątek wypuściło swoją najnowszą grę mobilną, Warcraft Rumble. Jest to pełna akcji gra, która przenosi graczy w przygodę świata Warcraft. Wraz z premierą firma wypuściła także zwiastun gry, który wywołał wiele szumu wśród graczy mobilnych. Nie możesz się doczekać, aby dowiedzieć się o nowej grze? Sprawdź, co Warcraft Rumble ma do zaoferowania fanom gier.

O dudniących puszkach

Według Urzędu Androida raportW zeszłym roku Blizzard ogłosił grę o nazwie Warcraft Arclight Rumble, a teraz zaledwie kilka dni temu firma wypuściła grę z podobną historią, z tą różnicą, że nie zawiera ona „Arclight” pośrodku. Rozgrywka obejmuje tryby Gracz kontra Wszyscy (PvE) i Gracz kontra Gracz (PvP), dzięki którym gracze mogą zanurzyć się w świecie gier wieloosobowych.

Gra zawiera 65 mini-gier Warcraft i różne minifigurki w postaci sojuszników i wrogów. Te minifigurki walczą ze słynnymi azerbejdżańskimi bossami. Gra pozwala graczom stworzyć własną armię z różnorodnymi opcjami postaci. Warcraft Rumble zawiera także nowe mapy i bossów do intensywnej, strategicznej walki.

Przeczytaj także: Szukasz smartfona? Aby sprawdzić wyszukiwarkę telefonu komórkowego

Minifigurki składają się ze specjalnych zdolności do walki z bossami, które zwykle rosną, gdy gracze zaczynają zwiększać swoje poziomy. oficjalny strona internetowa Warcraft Rumble zapowiedział nową tajemniczą maszynę, która może ulepszyć pakiet ruchów w grze. Różne tryby w Warcraft Rumble obejmują Heroic Campaign, Arclight Surge i Dungeons, w których gracze mogą tworzyć swoją armię, zbierać zapasy i walczyć z bossami. Gra wkrótce zostanie udostępniona użytkownikom urządzeń z systemem Android i iOS. Pamiętaj, że gra jest darmowa i nie wymaga żadnych pieniędzy, aby pobrać ją na urządzenia. Gracze mogą się świetnie bawić w intensywnym pancerniku za darmo.

O Blizzard Entertainment

Firma znana jest z tworzenia gier wideo, takich jak najpopularniejsze World of Warcraft, Diablo, StarCraft i nie tylko. Firma rozrywkowa została założona 8 lutego 1991 roku jako Silicon & Synapse.

READ  Tajemnicza, rzadka i oglądana gra Nintendo odkryta na aukcji

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *