Bliźniacy umieszczają Royce'a Lewisa na 10-Day IL, na boisku dla Austina Martina

Bliźniacy umieszczają Royce'a Lewisa na 10-Day IL, na boisku dla Austina Martina

10:27: Bliźniacy oficjalnie umieścili Lewisa na 10-dniowym IL i zadzwonili do Martina. Kontuzja Lewisa jest opisana jako naciągnięcie prawego mięśnia czworogłowego, z urazem mięśnia czworogłowego przeniesionym z mocą wsteczną na 29 marca.

9:09: Royce’a Lewisa Według La Velle E. Neala III z Minneapolis Star Tribune musiał opuścić boisko na początku meczu z powodu kontuzji mięśnia czworogłowego, a problem był na tyle poważny, że trzecibazowy znalazł się na liście kontuzjowanych.Link X). Poprzednie duże prawdopodobieństwo Austina Martina Martin, powołany do zajęcia miejsca Lewisa w aktywnym składzie, zadebiutuje w lidze MLB w swoim pierwszym meczu.

Czas pokaże, jak poważny jest problem z quadem, ale oznacza to kolejną porażkę związaną z kontuzją w młodej karierze Lewisa. Odkąd Lewis został wybrany jako pierwszy ogólny wybór w drafcie na rok 2017, Lewis wystąpił w zaledwie 350 meczach w niższej lidze i 71 w dużej lidze w sezonie zasadniczym, głównie z powodu dwóch uszkodzeń prawego więzadła krzyżowego przedniego. Pomiędzy odwołaniem sezonu niższej ligi 2020 z powodu pandemii i podartych list ACL Lewis nie rozegrał żadnego meczu w sezonach 2020–21.

Nie ma wątpliwości, że Lewis jest gotowy na najlepszy czas, biorąc pod uwagę, jak od czasu powrotu do gry w 2022 r. rozwalił zarówno pitching Triple-A, jak i przeciwników z ligi MLB (w ograniczony sposób). Lewis osiągnął wynik 0,313/0,369/0,564 przy 18 na -nietoperze podczas swoich występów w 282 meczach na wystawie, a także był siłą napędową podczas play-offów Minnesoty w październiku zeszłego roku. Bliźniacy zatrudnili Lewisa na codziennej pracy w trzeciej bazie i byli podekscytowani widząc, co będzie mógł zrobić w ciągu całego sezonu, a to marzenie mogłoby się w dalszym ciągu w naturalny sposób spełnić, gdyby praca w Irlandii Północnej stała się stosunkowo prosta.

Mężczyźni użytkowi Kyle'a Farmera I Williego Castro Oczekuje się, że Martin poradzi sobie przez większość czasu trzeciej bazy, podczas gdy Lewis będzie na ławce rezerwowych, a oczekuje się, że Martin w swoim pierwszym występie w głównym składzie ligowym doda trochę głębi w grze na wielu pozycjach. Martin grał na pozycji łącznika, drugiej bazy, środka i lewego pola podczas swoich trzech sezonów w niższej lidze i jest uważany za co najmniej kompetentnego obrońcę na każdej ze swoich pozycji.

READ  La descente aux enfers de Mattias Norlinder

Martina łączy pewne podobieństwo z Lewisem jako byłym ważnym zawodnikiem, którego karierę przerwała kontuzja. Zespół Blue Jays wybrał Martina na piąte miejsce w drafcie 2020, ale potem rozdał Martinowi i Simona Woodsa Richardsona Do Minnesoty na Jose Berriosa Termin handlu upływa w 2021 r. Martin rozegrał 159 meczów na farmie Twins w ciągu ostatnich dwóch lat, ponieważ skręcenia łokcia ograniczyły jego czas gry i prawdopodobnie zdolność do generowania mocy. Brak uderzania osłabił imponującą zdolność Martina do nawiązywania kontaktu i chodzenia, gdy osiągnął wynik 0,263/0,387/0,405 ponad 252 PA na poziomie Triple-A.

Ze względu na kontuzje i ograniczoną liczbę zawodników nieletnich Martin z miejsca znajdującego się w pierwszej 25-tce zawodników w 2021 r. znalazł się w pierwszej setce w 2022 r., a w ciągu ostatnich dwóch lat przedsezonowych rankingów całkowicie zniknął z radarów ekspertów. Choć sufit Martina wydaje się być obniżony, 25-latek wydaje się być na dobrej drodze do zostania przynajmniej pracownikiem użyteczności publicznej w głównych ligach. Jeśli będzie mógł nadal nawiązywać kontakt i zdobywać bazę, ten zestaw umiejętności w połączeniu z wszechstronnym profilem defensywnym sprawi, że Martin będzie bardzo przydatnym zawodnikiem w ataku.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *