Białystok. Z ratusza powinien zabrzmieć hymn UE, ale „prąd został odcięty”. Prezydent chce wyjaśnień

Zgodnie z zapowiedzią tvn24.pl, Z wieży ratusza miał dobiegać hymn Unii Europejskiej Bialistack Czwartek, 10 grudnia, bo tego dnia rozpoczął się szczyt Rady Europy w Brukseli m.in.rozmowy budżetowe. Hymn miał być dołączony na prośbę samorządowców rz ± du Odnośnie wycofania się z weta.

W budżecie UE jest porozumienie

Białystok. Hymn UE nie zabrzmiał z ratusza, na co nie zgodził się dyrektor Muzeum Potlassie.

Hymn UE powinien zabrzmieć raz po południu zamiast tradycyjnego wezwania do miasta, ale tak nie jest. Dyrektor Muzeum Pothalassi, do którego należy ratusz, wyjaśnia, że ​​nie zgodził się na tę inicjatywę. Rzeczniczka burmistrza Ursula Paulp powiedziała, że ​​dane z centrum informacyjnego Urzędu Miasta wykazały, że kilkadziesiąt sekund przed godziną 12 w ratuszu nastąpiła przerwa w dostawie prądu. Wcześniej pracownik muzeum powiedział, że nie chce, aby pracownik biurowy został wpuszczony do budynku, a następnie nie wolno mu było nadawać treści innych niż wezwanie o błędzie do miasta.

Dyrektor muzeum Walter Wilkzevsky wyjaśnił w oświadczeniu, że decyzja została podjęta „w trosce o wizerunek firmy”. Powiedział też, że osoby, które w czwartek weszły do ​​muzeum, chcą pod pretekstem „restrukturyzacji systemu” zagrać inny obszar niż błędne wezwanie z wieży. Dyrektor dodał, że nie ma informacji, że tego dnia zostali odłączeni Elektryczność W budynku.

Po spotkaniu ministra sprawiedliwości rządu Pjongjangu Gibbneu Geofro z premierem Węgier Viktorem Orbanem, prezydentem Pjongjangu Jarosławem Kokszczykiem.  Warszawa, 8 grudnia 2020 rGeopro odpowiada na „zwycięstwo” Moravekiego. S.P. w sprawie implikacji wyników szczytu.

Prezes Biastock: Dlaczego firma odpowiedzialna za dystrybucję miliarda euro funduszy unijnych odmówiła wykonania hymnu UE?

„Ponieważ ratusz nie wystąpił wcześniej o pozwolenie na odgrywanie jakiejkolwiek innej roli niż wezwanie do debugowania, nie było możliwości zweryfikowania tego przed rozpoczęciem gry w centrum. Bia³egostokuJeśli chodzi o neo-hippisów i ich globalne ocieplenie, jestem zdeterminowany, aby umożliwić im grę bez proszenia o to przede wszystkim ”- napisał w oświadczeniu Waltham Wilkzewski.

READ  E.J. Obina przywraca rekord PH, wygrywając piątek na polskim spotkaniu

– Oczywiście, podobnie jak firma odpowiedzialna za wypłatę miliarda euro środków unijnych i wiele samorządów, dziś (…) wyślemy pismo wyjaśniające, dlaczego nie chce mieszkać z UE. Chwała UE – powiedział na konferencji prasowej Piastok Tadius Traskolaski. Jak zauważył, większość członków Rady Regionalnej i Komitetu ds. Pustki to politycy Zjednoczona racjaUE nie mogła odpowiedzieć na prośbę przedstawicieli władz lokalnych.

Obejrzyj wideo
Prawo i zasada Polksit. „Niektóre kawałki zostały wybite. Niebezpieczeństwo rośnie.”

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *