Beta „Diablo 4” jest w zasadzie niegrywalna dzięki niekończącym się kolejkom logowania

Beta „Diablo 4” jest w zasadzie niegrywalna dzięki niekończącym się kolejkom logowania

zapraszamy Diablo IV Wczesny dostęp w weekend próbny! Jak dotąd muszę przyznać, że bardzo mi się podoba ta gra – a przynajmniej tak mi się wydaje, gdybym mógł się zalogować i w nią zagrać. Do tej pory wszystko, co mogłem zrobić, to załadować go i patrzeć na kolejkę logowania. Przy ostatniej próbie otrzymałem powyższą wiadomość: pozostało 128 minut, zanim będę mógł dołączyć.

Jest to, delikatnie mówiąc, całkowicie absurdalne i całkowicie nieakceptowalne ze strony Blizzarda. Większość graczy próbuje grać Diablo IV Odbywa się to w ten weekend w ramach premii za zamówienie przedpremierowe gry. Obietnica Activision-Blizzard była prosta: zamów grę w przedsprzedaży, a otrzymasz dodatkowy weekend czasu gry w wersji beta przed otwartą wersją beta w następny weekend.

Więcej z ForbesaOto dokładny czas rozpoczęcia wersji beta „Diablo IV” i wszystko, co musisz wiedzieć

Innym sposobem na wcześniejsze wejście jest kooperacja KFC, na którą również musisz wydać pieniądze (chociaż przynajmniej dostaniesz kurczaka!). Tak czy inaczej, wydałeś pieniądze i teraz nie możesz grać. Odkąd naciskam, pojawia się przycisk, ale nie mogę się zalogować do gry, co oznacza, że ​​nie mam jak w nią grać, pisać o niej i nagrywać filmów na ten temat, aby podzielić się z moimi czytelnikami, a zamiast tego muszę pisać posty takie jak ten – co jest nigdzie w pobliżu tak zabawne!

Oświadczenie Blizzarda na temat programu uruchamiającego Battle.net brzmi: „Zdajemy sobie sprawę z problemów wpływających na wczesny dostęp do otwartej bety, powodujących długi czas oczekiwania i awarie serwerów. Zespół zarządza szybkością, z jaką gracze wchodzą do gry, dopóki nie mamy pełne rozwiązanie.” w przypadku problemów z komunikacją.

Przypomina mi to ostatnią grę Blizzarda, Overwatch 2, Który został wydany z powodu ogromnych i irytujących kolejek logowania oraz problemów z serwerem. Dunkey był lepszy w kręceniu tej gry, więc oto jego wideo:

READ  Słuchawki Honor 3 Pro mają wbudowany system monitorowania temperatury

Gdybyśmy mieli włączyć Activision do tej sieci, wystarczy spojrzeć na fatalny start Modern Warfare II, która wpadła na mnie więcej niż raz Każda inna gra, w którą grałeś wcześniej w dniu premiery. Activision-Blizzard to ogromny wydawca gier wideo. Nie ma usprawiedliwienia dla tego rodzaju nieudanych wersji beta lub głupich premier, które widzieliśmy ostatnio. Ten piknik musi być tortem.

Z pewnością nie wróży to dobrze fizycznej premierze gry w czerwcu. Jeśli serwery mają zbyt duże problemy podczas zamkniętej wersji beta, która nie jest otwarta dla ogółu społeczeństwa, cóż, miejmy nadzieję, że do tego czasu uda im się to połączyć. Mam nadzieję, że następny weekend nie będzie taki zły, ale nie wstrzymuję oddechu.

Inne problemy obecnie w wersji beta (jeśli masz szczęście, aby się dostać) obejmują:

  • Problemy graficzne z renderowaniem przerywników filmowych.
  • Problemy z czatem głosowym w grze.
  • Karta Odtwarzanie nie działa prawidłowo.
  • Błędy w tłumaczeniu (jest to wersja beta, nieukończona)
  • Problemy z kooperacją na kanapie z bohaterami nie ładują się.

Szczerze mówiąc, jeśli to potrwa dłużej, Blizzard powinien przedłużyć zamkniętą wersję beta o dzień lub dwa. Niesprawiedliwe jest obiecywanie klientom tego w ramach zamówienia w przedsprzedaży, a następnie niedostarczanie.

Czy masz długie kolejki lub inne problemy z Diablo IV beta? Czy mogę wiedzieć Świergot Lub Facebook.

Chodź za mną Świergot. spłacać moja strona internetowa.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *