Benn of Stars zawiesił dwa mecze z powodu działań w trzecim meczu zachodniego finału

Benn of Stars zawiesił dwa mecze z powodu działań w trzecim meczu zachodniego finału

Jimmy Ben Dallas Stars został w środę zawieszony na dwa mecze przez Departament Bezpieczeństwa Zawodników NHL.

Do incydentu doszło we wtorek o godzinie 1:53 pierwszej tercji trzeciego meczu finału Konferencji Zachodniej w American Airlines Center w Dallas. Gwiazda napastnika sprawdziła napastnika Vegas Golden Knights Marek Kamień w okolice szyi po powaleniu go przed polem karnym. Obrona Złotych Rycerzy Alex Pietrangelo Miał już krążek na terytorium Vegas, kiedy Groszek sprawdził Stone’a, gdy kładł go na lodzie.

Benn został ukarany pięciominutową karą seniora za sprawdzanie krzyżowe i niewłaściwe zachowanie w meczu. Kary zostały potwierdzone po przeglądzie wideo przez urzędnika.

„To po prostu niefortunna teatralność” — powiedział Groszek. „Myślę, że po prostu muszę być bardziej odpowiedzialny za swoje ciało i kij i postawić mój zespół w trudnej sytuacji. To było bardzo niefortunne”.

[RELATED: Complete Golden Knights vs. Stars series coverage]

Groszek powiedział, że nie skontaktował się ze Stone’em.

„Zwykle nie rozmawiasz z innymi graczami w serii play-off na temat innych drużyn” – powiedział Bean. „Ale widziałem, że wszystko z nim w porządku, więc spoko”.

The Stars przegrali 4: 0 i przegrali 3: 0 w serii best-of-7 z Game 4 w czwartek (20:00 ET; ESPN, ESPN+, CBC, SN, TVAS). Mecz piąty, jeśli to konieczne, odbędzie się w sobotę w Las Vegas.

„Ujmijmy to w ten sposób: popełnił błąd, źle się z tym czuje” – powiedział trener Dallas Peter DeBoer. „Nie sądzę, aby ktokolwiek w budynku czuł się z tym gorzej niż on. Nie mam zamiaru go wytykać. Był tu liderem przez całą swoją karierę i daje przykład każdego dnia na lodzie i poza nim. błąd.”

„Na szczęście Mark Stone ma się dobrze i musimy żyć z konsekwencjami, a konsekwencje były ogromną luką. Ale nie zamierzam stać tutaj i piętrzyć się dziś wieczorem. Nie sądzę, żeby to komukolwiek pomogło Dobry.”

READ  Rok po pamiętnym ostatnim dniu Blue Jays zdobywają pole startowe dla serii dzikich kart

Wynikająca z tego gra sił nadała Vegas rozpędu, którego potrzebowała, powiedział Stone.

„Nie zamierzam tu siedzieć i mówić, że go kochałem, ale mamy pięcioosobową grę o władzę, sędziowie poradzili sobie z tym tak, jak powinno to być zrobione” – powiedział Stone. „Zdobyliśmy dzięki temu dużą bramkę, która dodała rozpędu naszemu zespołowi. Tak, nie podobało mi się to, co się stało, ale zostało to rozegrane we właściwy sposób. Trzymaliśmy się razem jako zespół. Teraz skupiamy się na grze 4.

Zapytany, czy zrobilibyśmy coś inaczej, Groszek próbował wyjaśnić, co się stało.

Bean powiedział: „Oczywiście nie chciałem wziąć pięciominutowej kary, ale gra toczy się szybko, emocje sięgają zenitu i oczywiście chciałem na niego nie spaść i myślę, że używając kija jako miejsca przyłożenia.

Koledzy z drużyny Beana utknęli po trzeciej grze.

„Pytacie mnie, czy jestem rozczarowany facetem, którego tak bardzo szanuję i tak ciężko walczę? Nie mam z nim żadnych problemów”. [Benn]Gwiazdy do przodu Joe Pavelsky Powiedział. „Wiesz co? Stamtąd musieliśmy być lepsi, a nie byliśmy”.

„Emocje biorą górę nad nami w pewnym momencie i idziemy dalej. Nosi to jak wszyscy inni. Jest świetnym przywódcą, nigdy tego nie kwestionujemy. Teraz jako grupa musimy się zjednoczyć”.

Ben osiąga średni czas na lodzie w eliminacjach 16:34. W wieku 33 lat jego 78 punktów (33 gole, 45 asyst) w 82 meczach sezonu regularnego było jego najlepszym wynikiem od 79 punktów (36 goli, 43 asyst) w sezonie 2017-18.

„Jimmy jest jednym z najlepszych kapitanów w tej lidze, jeśli nie najlepszym” – mówi gwiazdor Tylera Seguina Powiedział. „W sumie przegraliśmy dziś jako grupa.

Pisarka NHL.com, Tracy Meyers, przyczyniła się do powstania tego raportu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *