Ben Affleck prowadzi entuzjastyczną rozmowę z Jennifer Lopez podczas premiery filmu

Ben Affleck prowadzi entuzjastyczną rozmowę z Jennifer Lopez podczas premiery filmu

Ekskluzywny

Bena Afflecka

Motywująca rozmowa z J Lo na premierze…

Podczas „This Is Me… Now”

Bena Afflecka Ma tendencję do ukrywania swoich uczuć w rękawach – i wydaje się, że właśnie to robi Jennifer LopezPremiera… gdzie wydawał się trochę podekscytowany podczas rozmowy z żoną.

Słynna para pojawiła się we wtorek wieczorem w swoich markowych ciuchach w Dolby Theatre na teledysku/telefonie J Lo „This Is Me… Now” – i na początku wszystko wyglądało świetnie. Zrobili zdjęcia, uśmiechnęli się i kontynuowali swoje zwykłe zajęcia… wszyscy się uśmiechali.

Jednakże w pewnym momencie, gdy był w środku… nastrój zdawał się zmieniać, podobnie jak nastrój Bena.

Obejrzyj ten film, który zdobyła TMZ… J Lo i Ben prowadzili prywatną rozmowę w holu zatłoczonej dużej sali – i wyglądało na to, że oboje byli pochłonięci bardzo interesującą rozmową, przynajmniej w Tak czy inaczej, rola Bena… Ten facet miał wiele do powiedzenia.

Trudno powiedzieć dokładnie, co może tutaj komunikować – widać, że jest nieco zirytowany, ale wydaje się też ożywiony. Tymczasem Jane odpoczywa.

W końcu ona odchodzi i rozmawia z innymi… podczas gdy Ben kontynuuje rozmowę z mężczyzną.TMZ.com

Jeśli chodzi o samo przeżycie filmu… wydawało się, że wszystkim się podobał i byli naprawdę zainteresowani obejrzeniem historii życia J Lo na srebrnym ekranie. Sama główna bohaterka wyszła nawet na scenę i wygłosiła przemówienie, doprowadzając ją do łez, gdy mówiła o wyprodukowaniu czegoś w rodzaju filmu biograficznego.Studia TMZ

„This Is Me… Now: A Love Story” ukaże się w piątek na Amazon Prime wraz z nowym albumem artystki o tym samym tytule.READ  Psy w kosmosie, Opowieść Dark & ​​Grimm, Więcej

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *