Bartholomew Biasek może zepsuć Robertowi Lewandowskiemu wakacje! Ach, to nowsze! [WIDEO] Pi³ka no¿na

Beazzek pojawił się na boisku w Monachium w 70. minucie. Wolfsburg przegrał już 1: 2 i do końca walczył o remis. W 85. minucie Polak dobrze spisał się na ławce karnych mistrzów Niemiec. Przed nim był tylko Manuel Neuer. 19-latek strzelił dobrze, ale słynny niemiecki bramkarz był jeszcze lepszy. Był jak ściana, zatrzymany strzałem z słupa.

Zobacz, jak Neuer obronił strzał Piazzka:

Obejrzyj wideo
„Odłóżmy na bok liczby i zdarzenia wizualne. To najlepszy piłkarz na świecie”.

– Bardos Piazzek dowiaduje się, co to znaczy być sam na sam z Manuelem Neuerem – skomentował Mikez Trela ​​na Twitterze z newonce.sport.

Robert Lewandowski strzelił dwa gole i przekroczył Magic Fortress w Bundeslidze!

Biasek nie uratował Wolfsburga, ale w ostatnich 24 minutach wypadł lepiej. To na tle tak wymagającego konkurenta Bayern. Polak był aktywny i kilkakrotnie trzymał piłkę. Warto też dodać, że trener Wolfsburga najpierw wysłał na boisko 19-latka z Polski, aw 89. minucie dopiero 10-letniego Daniela Jinska. Niemiec jest dziś trzecim napastnikiem drużyny „Wilkowa”, za Waqtem Vekorstem i Biaskiem.

Bayern Monachium wygrywa ciężki mecz.  Dwie bramki Roberta Lewandowskiego!Bayern Monachium wygrywa ciężki mecz. Dwie bramki Roberta Lewandowskiego!

Białko rośnie w Wolfsburgu

Nasz zawodnik przyjechał do Wolfsburga w sierpniu z Jakby Lupin. Zagrał już w siedmiu meczach. Strzelił nawet bramkę – w meczu Bundesligi z Werderem (5: 3). Powoli Białka Tworzy coraz lepszą pozycję w drużynie. Jeśli będzie kontynuował w ten sposób, może wiosną wyjść z Wehrstem na spotkaniu w Wolfsburgu. Holender nie opuści klubu zimą, ponieważ strzelił 11 bramek w 16 meczach w tym sezonie.

READ  Polska prowadzi do szybkiego sukcesu gospodarczego, jeśli UE opóźnia pieniądze, ostrzegają ekonomiści

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top