Bartholomew Biasek może zepsuć Robertowi Lewandowskiemu wakacje! Ach, to nowsze! [WIDEO] Pi³ka no¿na

Beazzek pojawił się na boisku w Monachium w 70. minucie. Wolfsburg przegrał już 1: 2 i do końca walczył o remis. W 85. minucie Polak dobrze spisał się na ławce karnych mistrzów Niemiec. Przed nim był tylko Manuel Neuer. 19-latek strzelił dobrze, ale słynny niemiecki bramkarz był jeszcze lepszy. Był jak ściana, zatrzymany strzałem z słupa.

Zobacz, jak Neuer obronił strzał Piazzka:

Obejrzyj wideo
„Odłóżmy na bok liczby i zdarzenia wizualne. To najlepszy piłkarz na świecie”.

– Bardos Piazzek dowiaduje się, co to znaczy być sam na sam z Manuelem Neuerem – skomentował Mikez Trela ​​na Twitterze z newonce.sport.

Robert Lewandowski strzelił dwa gole i przekroczył Magic Fortress w Bundeslidze!

Biasek nie uratował Wolfsburga, ale w ostatnich 24 minutach wypadł lepiej. To na tle tak wymagającego konkurenta Bayern. Polak był aktywny i kilkakrotnie trzymał piłkę. Warto też dodać, że trener Wolfsburga najpierw wysłał na boisko 19-latka z Polski, aw 89. minucie dopiero 10-letniego Daniela Jinska. Niemiec jest dziś trzecim napastnikiem drużyny „Wilkowa”, za Waqtem Vekorstem i Biaskiem.

Bayern Monachium wygrywa ciężki mecz.  Dwie bramki Roberta Lewandowskiego!Bayern Monachium wygrywa ciężki mecz. Dwie bramki Roberta Lewandowskiego!

Białko rośnie w Wolfsburgu

Nasz zawodnik przyjechał do Wolfsburga w sierpniu z Jakby Lupin. Zagrał już w siedmiu meczach. Strzelił nawet bramkę – w meczu Bundesligi z Werderem (5: 3). Powoli Białka Tworzy coraz lepszą pozycję w drużynie. Jeśli będzie kontynuował w ten sposób, może wiosną wyjść z Wehrstem na spotkaniu w Wolfsburgu. Holender nie opuści klubu zimą, ponieważ strzelił 11 bramek w 16 meczach w tym sezonie.

READ  Masdar rozszerza obecność w Europie poprzez nabycie portfela energii odnawialnej o mocy 1 GW w Polsce