awans! Ale czy czołowy kandydat Edmonton Oilers w końcu będzie mógł objąć to ważne stanowisko?

awans!  Ale czy czołowy kandydat Edmonton Oilers w końcu będzie mógł objąć to ważne stanowisko?

Treść artykułu

Mecz dnia 50: Oilers kontra Blues

To wiadomość od Boba Stovera z Oilers Radio Network, składu Edmonton kontra St. Louis, że Dylan Holloway przetrwa przynajmniej jeden mecz w czołowej szóstce Edmonton i że Matthias Janmark wyeliminuje Sama Gagnera z linii – znowu powyżej:

Treść artykułu

RNH-McDavid-Hyman
Kena Draisaitla Hollowaya
Voegele McLeoda Perry’ego
Janmark-Ryan-Brown
Ganera

Reklama 2

Treść artykułu

Pielęgniarka Sissy
Ekholma-Boucharda
Colac Desharnais

Skinnera
Picard

Dylana Hollowaya

Moja opinia

1. Jestem fanem Holloway'a. Jestem nim, odkąd widziałem, jak dominuje w grze na poziomie amerykańskiej uczelni w sezonie 2020–21, kiedy zdobył 35 punktów w 23 meczach dla Uniwersytetu Wisconsin. Wyglądał na dużego, szybkiego, agresywnego i wysoko wykwalifikowanego zawodnika, który być może będzie w stanie pomóc Oilers na początku play-offów w 2021 r. Jednak tej wiosny złamał kość ręki i potrzebował dwóch operacji, aby ją naprawić. Od tego czasu doznał kilku innych kontuzji, które wykluczyły go z wyjściowego składu.

Wreszcie, w dalszym ciągu wywiązywał się ze swoich obietnic, ale nie wywarł jeszcze znaczącego wpływu na poziomie NHL.

2. W swoich ostatnich 16 meczach w AHL, obejmujących dwa sezony, zdobył 14 punktów w 16 meczach. Zdecydowanie nie jest zawodnikiem AHL. Ale jakie miejsce ma on w NHL? W tym roku gra głównie na czwartej i trzeciej linii i zdobył cztery punkty w 22 meczach w tym sezonie. Nie oznacza to skrzydłowego z czołowej szóstki, mimo że jego umiejętności w dalszym ciągu sugerują, że może mieć szansę na tak ważną rolę.

3. W swojej klasie z 2020 r. Holloway zajmuje obecnie 24. miejsce pod względem punktacji dla napastników z 13 punktami. Kilku napastników powołanych po nim w drafcie ma teraz więcej punktów, w tym Dawson Mercer (124), John Petrka (68) i Igor Czenachow (51). On i Philip Broberg byli pierwszymi dwoma wybranymi przez GM Kena Hollanda w drafcie i obaj to gracze z długimi narzędziami i potencjałem. ale obaj wciąż walczą o dobre oceny w NHL. Obaj odnieśli wielkie sukcesy na każdym innym poziomie hokeja, w tym w AHL, ale Oilers potrzebują teraz jednego lub obu, aby odnieść sukces.

READ  W praktyce ogniste frustracje gotują się z agresywną wymianą

Treść artykułu

Reklama 3

Treść artykułu

4. We wtorek w meczu przeciwko Detroit zbiegł z ławki i mocno wjechał do domu, nurkując głową i odbijając strzał Evana Boucharda. Następnie wjechał prosto w Connora McDavida, zwalając McDavida z nóg w wyniku wyglądającego na niebezpiecznie zderzenia. Na szczęście ani Holloway, ani McDavid nie odnieśli obrażeń. Po zdobyciu gola Holloway wpadł na Leona Draisaitla, który zastąpił na tej linii Coreya Perry'ego. Holloway wyglądał szybko i niebezpiecznie podczas Draisaitla i Evandera Kane’a, ale dwa z jego podań do Draisaitla nie trafiły w cel.

5. Linia Draisaitla, Kane'a i Perry'ego była niebezpieczna przy strzałach do przodu, ale powolna w obronie. W drugiej kwarcie miał fatalną 90-sekundową stratę, w której stracił trzy ataki 2 na 1 i pięć okazji do zdobycia gola. Jest zbyt wolny, aby być odpowiedzią Oilers w fazie play-off, dlatego też w kółko słyszymy, że Oilers szukają skrzydłowego z czołowej szóstki w ramach ważnej transakcji. Z tego też powodu zobaczymy dziś wieczorem, jak Holloway dostanie szansę, aby wyrobić sobie markę u Draisaitla i Kane’a. Czy on to potrafi? Cóż, będzie musiał połączyć się ze swoimi przepustkami, jeśli ma być zsynchronizowany z Draisaitlem. Albo jeszcze lepiej, zamiast próbować podać piłkę, Holloway może spróbować kopnąć piłkę szeroko, a następnie mocno w siatkę, tworząc w ten sposób przestrzeń dla Draisaitla i Kane'a. Jeśli Holloway agresywnie przeczekuje i nieustraszenie spróbuje wbić krążek do siatki, ma szansę dopasować się do drugiej linii Edmontona.

READ  Anaheim Ducks pozyskali Michaela Del Zotto w wymianie trzech drużyn

Reklama 4

Treść artykułu

6. Dołączenie Janmarka w miejsce Gagnera nie jest zaskoczeniem, ponieważ jego wykonywanie rzutów karnych ma obecnie trudności, a Janmark jest doskonałym wykonawcą rzutów karnych. Z mojego punktu widzenia jednostka PK stała się w ostatnich grach bardzo agresywna, wręcz arogancka, angażując się agresywnie w bitwy na planszy, pozostawiając wiele otwartego lodu w defensywie. Jeśli ponownie zagrają na PK bardziej ostrożnie i zdyscyplinowo, mogą powrócić do osiągania większych sukcesów.

Piny na temat polityki

Która polityka energetyczna jest właściwa dla kandydatów NPR: Ganleya, Pancholi czy Huffmana? Jest tam, ale czy go zabiorą?

szyb naftowy
Żuraw pracuje na głowicy odwiertu w zakładzie naftowo-gazowym w pobliżu Cremony w Alta. Jeff McIntosh/Prasa kanadyjska

W kulcie hokeja

STAPLES: Oilers będą starali się zdobyć co najmniej jeden cel w ostatecznym terminie transakcji, mówi znawca NHL

McCurdy: Oceny zawodników w meczach z Red Wings

STAPLES: Wokół Broberga znów krążą plotki

Staples: Nieudany eksperyment w obronie?

McCurdy: Dlaczego nie pójdziesz z Gagnerem?

STAPLES: Wyniki graczy w porównaniu z królami

Treść artykułu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *