Apple mogło wkrótce przypadkowo ujawnić nowy, niesamowity Apple Pencil

Apple mogło wkrótce przypadkowo ujawnić nowy, niesamowity Apple Pencil

Apple zazwyczaj nie ogłasza nowych produktów w formie wydania oprogramowania. Jednak pierwsza deweloperska wersja beta systemu iOS 17.4, duża, zdaje się potwierdzać, że nowy iPad Pro jest już w drodze — szczegółowe informacje znajdziesz tutaj. Poza tym w programie pojawiają się odniesienia do zupełnie nowego akcesorium: zaktualizowanego Apple Pencil.

Obecna oferta Apple Pencil jest szersza niż kiedykolwiek: model pierwszej generacji, najnowszy niedrogi Apple Pencil USB-C i Apple Pencil drugiej generacji.

Więcej z ForbesaZ raportu wynika, że ​​Apple iPad Pro 2024 został zaprezentowany i będzie dostępny wkrótce

Co zatem zaoferuje nowy Pencil i czy zastąpi któryś z dotychczasowych modeli? według 9 do 5MacNadchodzą świetne aktualizacje, jak pokazano w wewnętrznych plikach iOS 17.4 beta.

Najważniejszą wiadomością jest to, że oprogramowanie wskazuje, że zgodność z Apple Find My zostanie wbudowana w następny Pencil. To nowość w historii Apple Pencil. Nie jest jasne, czy oznacza to, że następny model będzie miał ultraszerokie pasmo, czy nie. Jeśli tak się stanie, będziesz w stanie dokładnie znaleźć ołówek (choć uwierz mi, często wślizguje się między poduszki na sofie, więc najpierw szukaj tam). Precyzyjne wyszukiwanie oznacza, że ​​Twój iPhone może poprowadzić Cię bezpośrednio we właściwe miejsce.

Jeśli chodzi o przestrzeń, nie stanowi to żadnego problemu – najnowsze AirPods Pro mają w pudełku chip U1, ale możliwe, że zamiast tego Ołówek po prostu pojawi się na mapie z ostatnią znaną lokalizacją. Tak czy inaczej, jest to świetne ulepszenie, chociaż odsyłam do moich wcześniejszych uwag na temat sofy.

Wygląda na to, że nadchodzi kolejna aktualizacja, co nie jest zaskakujące, ponieważ Apple raczej nie wypuści zupełnie nowego produktu bez dodania nowych funkcji. Program informuje, że nadchodzi nowa wersja API PencilKit. Tego właśnie używają programiści, aby aplikacje działały z Apple Pencil. Niedawno w systemie iPadOS 17.0 wprowadzono nowe funkcje, umożliwiające nowe sposoby rysowania i pisania, w tym pióro wieczne i kredkę. Nowy interfejs API mówi nam jednak, że czeka nas jeszcze więcej, choć nie jest jasne, jakie będą to zmiany. Będziemy musieli poczekać, aż oprogramowanie zostanie wypuszczone w ogólnej wersji i Pencil trafi do sprzedaży.

Które będzie kiedy? Cóż, wiemy, że iOS 17.4 ukaże się na początku marca i Apple nam to powiedział, więc możliwe, że nowy Apple Pencil i iPad Pro zostaną zaprezentowane obok siebie.

Z pewnością nie nastąpi to wcześniej, ale możliwe jest również, że premiera Pencila i iPada zostanie opóźniona, a obecne wskazówki z kolejnych wersji beta również mogą zostać usunięte.

Chodź za mną Świergot.

READ  Apple w przyszłym roku wprowadzi obsługę RCS do iPhone'a

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *