Apple 2022 AirPods Pro może być wyposażony w czujniki śledzenia kondycji

Apple 2022 AirPods Pro może być wyposażony w czujniki śledzenia kondycji

(Pocket-lint) – Apple zwykle aktualizuje swoje popularne produkty co roku, a oferta AirPods nie jest inna. Było wiele przecieków, od zdjęć po rzekome specyfikacje, dotyczące następnej generacji AirPods i AirPods Pro. Ale nowy raport wygląda dalej, dotyczący aktualizacji 2022.

Bloomberg Powtórz to AirPods 3 I AirPods Pro 2 Wyląduje w tym roku, ale najwyraźniej zaktualizuje się ponownie w przyszłym roku, a model Pro zyska czujniki ruchu z funkcjami śledzenia sprawności. Apple rozważało również wyeliminowanie słuchawek z AirPods Pro i planuje przetestować projekt na nowej parze bezprzewodowych wkładek dousznych marki Beats. James Lebron Mógł nosić najnowsze zdjęcia z Instagrama.

Trzonki u podstawy AirPods można również skrócić. Wygląda również na to, że nie uzyskają aktywnej redukcji szumów.

Czytaj więcej: Wskazówki i porady dotyczące AirPods

Wreszcie Apple bada nowe kolory uszu AirPods Max Słuchawki, które wypuściłem w grudniu, są nowością HomePod Produkty takie jak Pudełko Apple z głośnikiem i aparatem I Amazon Eco Show– Jak wysokiej klasy słuchawki z iPadem do wyświetlania.

Mark Gurman z Bloomberg ma udokumentowane doświadczenie, jeśli chodzi o ujawnianie szczegółów na temat nieujawnionych produktów Apple, więc wiele z tego, co twierdzi, może się opłacić. Szczególnie uważamy, że urządzenia do monitorowania kondycji AirPods Pro mają największy sens, biorąc pod uwagę nacisk Apple na zdrowie.

Napisane przez Maggie Tillman.

READ  Sezon 8 „WWE SuperCard” jest już dostępny na Androida i iOS

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *