Aplikacja OpenAI ChatGPT na iOS jest już dostępna w Kanadzie, Indiach, Brazylii i 30 innych krajach

Kredyty obrazkowe: CFOTO/Future Publishing/Getty Images

Otwórz sztuczną inteligencję rozszerzyła dostępność ChatGPT dla użytkowników iOS w Indiach i 32 innych krajach – zaledwie tydzień po uruchomieniu w USA

Lista nowych krajów obejmuje Algierię, Argentynę, Azerbejdżan, Boliwię, Brazylię, Kanadę, Chile, Kostarykę, Ekwador, Estonię, Ghanę, Indie, Irak, Izrael, Japonię, Jordanię, Kazachstan, Kuwejt, Liban, Litwę, Mauretanię, Mauritius . Meksyk, Maroko, Namibia, Nauru, Oman, Pakistan, Peru, Polska, Katar, Słowenia, Tunezja i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Na początku tego tygodnia OpenAI rozszerzyło ChatGPT na 11 dodatkowych krajów po Stanach Zjednoczonych, w tym kraje europejskie, takie jak Francja, Niemcy i Irlandia, a także Nowa Zelandia, Nigeria, Korea Południowa i Wielka Brytania.

Według danych udostępnionych przez data.ai, w ciągu pierwszych sześciu dni od pierwszej dostępności w Stanach Zjednoczonych w zeszły czwartek (18 maja) aplikacja mobilna ChatGPT przekroczyła pół miliona pobrań. To osiągnięcie sprawia, że ​​jest to jedna z najlepiej działających nowych aplikacji. Aplikacja przewyższyła również inne aplikacje AI i chatbot, a także aplikacje Microsoft Edge i Bing w USA pod względem pobrań od czasu jej uruchomienia, raporty data.ai.

Aplikacja ChatGPT, czyli Dostępne za darmo Pobieraj i wykluczaj reklamy, umożliwiając użytkownikom interakcję z chatbotem opartym na sztucznej inteligencji za pomocą iPhone’a. Obsługuje również wprowadzanie głosowe Whisper dla systemu rozpoznawania mowy OpenAI i umożliwia użytkownikom ChatGPT Plus dostęp do zaawansowanych funkcji za pośrednictwem GPT-4. Co więcej, użytkownicy mogą również zarejestrować się w ChatGPT Plus, który kosztuje 20 USD miesięcznie w USA, bezpośrednio za pośrednictwem aplikacji na iOS.

OpenAI ma obecnie tylko ChatGPT na iOS. Jednak startup, który jest wspierany przez Microsoft i firmy venture capital, takie jak Tiger Global i a16z, ma również w planach wersję Androida, którą obiecuje wkrótce wprowadzić na rynek.

Ekspansja ChatGPT ma miejsce w czasie, gdy dyrektor generalny OpenAI, Sam Altman, podróżuje po kilku krajach, aby lepiej komunikować się z globalnymi decydentami i zrozumieć ich obawy dotyczące sztucznej inteligencji. W tym tygodniu szef spotkał się z niektórymi europejskimi głowami państw. Odwiedzi również Indie na początku przyszłego miesiąca.

READ  Google przedstawia nową generację sztucznej inteligencji

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top