Anna Vasilevska nie żyje. Był współpracownikiem P.O.

Anna Vasilevska nie żyje.  Był współpracownikiem P.O.

Anna Wasilewska, członkini Platformy Obywatelskiej, zmarła w wieku 63 lat. „Wielka strata… Ania Wasilewska – Poseł Samorządowa, poseł, bardzo pracowita i pokorna osoba, odeszła od nas. Aniu, to zaszczyt pracować z Tobą… Widzę…” – napisała Przewodniczący PO Boris Pudka na Twitterze.

Anna Wasilewska urodziła się 10 stycznia 1958 roku w Astrowiczu Świętokrzyskim. Ukończył Technologię Żywności na Akademii Rolniczo-Technicznej w Allstein oraz Studium Pedagogiki Specjalnej w Instytucie Kształcenia Nauczycieli w Warszawie.

Wasilewska była w Sage po raz drugi. W ostatnich wyborach otrzymał 10 982 głosów. Współpracował z innymi osobami w Komisji Petycji, Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży oraz Komisji Kultury i Środków Przekazu.

W przeszłości Wasilewska była m.in. zastępcą burmistrza Olsteina i członkiem Komitetu Pustki Warmińsko-Mussoorie.

„Ania Vasilevska nie żyje … sprytny, miły, pomocny poseł, siedzieliśmy obok siebie w Sage Hall. Poseł z listy Civic Alliance Wybrany, obecnie reprezentujący Polskę do 2050 roku.

Ojciec Leon Nabid został przyjęty do szpitala. Mnisi proszą o modlitwę

READ  Wiceminister spraw zagranicznych mówi, że Ukraina stoi przed eksportem zboża przez Polskę i Rumunię

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *