Ankieta IPRS dla Onetu: Piece oddala się od rywali

Jeśli wybory parlamentarne odbędą się w najbliższą niedzielę, na Piusa XII zagłosuje 33,1 procent. Sprzeciwiający się; 2050 Szymon Hołownia 17,1 proc. Dla Polski; W KO – 16,1 proc .; Po lewej – 10 proc., Aw Federacji – 7,7 proc. – Wyniki ankiety IPRS dla Onetu.

Jeśli wybory odbędą się w następną niedzielę, prawo i sprawiedliwość mogą sięgnąć nawet 33,1 proc. Głosy (Wzrost o 2,1 punktu procentowego w porównaniu z poprzednim badaniem). Następujące miejsca: Polska 2050, 17,1 proc., Simon Hosania. (Spada o 0,2 punktu procentowego) oraz Civic Alliance w wyniku 16,1 proc. (Spadek o 1,2 punktu procentowego).

Koalicja pokojowa

Według sondaży na szew składa się: Po lewej – 10 proc (Wzrost o 0,9 punktu procentowego) oraz Federacja – 7,7 proc (Wzrost o 0,4 punktu procentowego).

Z drugiej strony PSL-Golica Polga nie wejdzie do SSE przy wyniku 4,4 proc. Zatwierdzenie (Niższy o 0,6 punktu procentowego).

11,6 proc. Ankietowanych nie potrafiło sprecyzować, na kogo oddałoby głos w wyborach.

Respondenci zostali zapytani w ankiecie o chęć startu w wyborach parlamentarnych. Gdyby odbyły się w następną niedzielę, na pewno w nich wzięłoby udział 33,7 proc. Z ankietowanych weźmie udział „przeciwieństwo” – 18,6 proc. 28,5 proc. Na pewno nie pójdzie do sondaży. Sprzeciwiający się; „Wręcz przeciwnie” – 16,2 proc

Badanie IPRS dla Onetu zostało przeprowadzone w dniach 24-25 kwietnia 2021 r. Za pomocą telefonicznych i standaryzowanych wywiadów kwestionariuszowych wspomaganych komputerowo (CATI). Badana próba liczyła 1100 osób.

https://news.google.com/

/

Po więcej informacji odsyłamy do naszego nowego radia internetowego RMF24.pl

Zapytaj online teraz!

Radio RMF24.pl Pozwala poznać wszystkie najważniejsze wydarzenia w Polsce, Europie i na świecie.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *