Animacja dinozaura p.n.e. jest częścią aukcji internetowej

Animacja dinozaura p.n.e. jest częścią aukcji internetowej

Zaczęło się od zakupu dwóch dinozaurów na aukcji, ale teraz Stan Booty z Lantzville ma ich 14.

„Wiesz, niektórzy kolesie kolekcjonują traktory, luksusowe samochody czy cokolwiek innego” – powiedział Botti. „Po tym, jak dostałem pierwsze dwa, potem dostałem jednego z Turcji, a potem dostałem parę z Chin”.

Wraz ze wzrostem jego kolekcji rosła popularność gości przybywających do jego posiadłości na centralnej wyspie Vancouver. Ludzie uczestniczyli w przyjęciach urodzinowych i uroczystościach związanych z prehistorycznymi stworzeniami.

Pokazano jedną z 14 animatroników dinozaurów. (Wiadomości telewizyjne)„W pewnym sensie uderzyło mnie to przez przypadek. Kiedy przywieźliśmy pierwszy do domu, nie mogliśmy uwierzyć w reakcję, jaką otrzymaliśmy i jak podekscytowani byli ludzie” – powiedział Botti.

„Tylko pierwszy” – powiedział. „Kiedy dostaliśmy drugi dom, wiedzieliśmy, że coś tu mamy”.

Ale teraz stworzenia są na skraju wyginięcia, ponieważ za jakiś czas wszystkie zostaną wyprzedane Aukcja internetowa 25 maja.

Licytację przeprowadzi serwis auctions.ca. Firma nadzoruje około 200 aukcji rocznie, mówi kierownik firmy na wyspie Vancouver i, co zaskakujące, nie jest to ich pierwsza aukcja z udziałem prehistorycznych stworzeń.

„Mieliśmy duży pokaz dinozaurów około trzech lat temu i był to ogromny sukces” – powiedział Brett Johnston. „Dzieci kochają dinozaury, aw każdym dorosłym jest małe dziecko”.

Znaczne zainteresowanie aukcją pochodzi od właścicieli firm, takich jak Cameron Thune, mówi Johnston, który ma nadzieję dodać coś do swojego sklepu monopolowego w Prince George.

„W tej chwili mam działające modele kolejek, samoloty sterowane radiowo, malowidła ścienne na zamówienie, a teraz mamy nadzieję dodać kilka modeli Velociraptorów” – powiedział Thune.

Dinosaur Shows znajduje się w Lantzville w Kolumbii Brytyjskiej, na północ od Nanaimo. (Wiadomości telewizyjne)Dustin Edwards z Drumheller, AB, przyleciał, aby obejrzeć przedmioty. Prowadzi Barney’s Adventure Park i mówi, że takie aukcje są rzadkie.

READ  Floryda szuka ocalałych, gdy Karolina Południowa ocenia szkody spowodowane huraganem Ian

„Nieczęsto zdarza się, aby animowana elektronika wyglądała w ten sposób” – powiedział. „Jest tu kilka naprawdę fajnych dinozaurów, których nie mamy w naszej kolekcji, takie rzeczy jak pterodaktyl za mną i kilka interesujących małych ptaków drapieżnych”.

Pottie mówi, że Lantzville nie było chętne do organizowania atrakcji związanej z dinozaurami.

„Miasto nie chce niczego komercyjnego ani niczego na tych obszarach, chociaż jest dużo ziemi” – powiedział.

„Tak naprawdę nikogo nie krzywdzimy, ale miasto ich tu nie chce”.

Johnston mówi, że inne strony są zainteresowane.

„W Albercie jest jeden, który chce mieć motyw dinozaura w mieście, więc mam nadzieję, że będą mieli szansę go mieć” – powiedział.

Dinozaury przyciągają turystów do miasta Central Vancouver Island. (Wiadomości telewizyjne)

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *