Angielskie zespoły o krok od awansu w LE! Przedstawienie Harry’ego Kane’a. Zabójcza wskazówka Arsenalu [WYNIKI LE] Pika nona

W pierwszych meczach, Zagrano 18:55, Manchester United Związany z A.C. Milan Taki sam wynik uzyskano w meczu Slavii Praga z Glasgow Rangers 1: 1, a przed przeglądem zdecydowaną przewagę mieli zawodnicy Ajaxu Amsterdam i Villarreal.

Obejrzyj wideo
Polski „obszar rezerwowy” dla UEFA. Stadiony nóg i nóg są gotowe

W wieczornych rozgrywkach najciekawszy okazał się mecz pomiędzy Olympiakosem Priusem a Arsenalem Londyn, będący podsumowaniem dwumeczu sprzed roku, w którym grecka drużyna wypadła nieoczekiwanie dobrze.

W pierwszej części Gry Goście byli lepsi, byli blisko otwarcia bramki po pierwszym trafieniu Pierre’a Emericka Abamayanga (piłka trafiła w poprzeczkę bramki Olympiakosu), a następnie w 34. minucie Martin Odegard objął prowadzenie potężnym strzałem z dystansu. Piłka leciała w centrum bramki gospodarzy, ale została rzucona zbyt mocno i bramkarz Jose Cha nie mógł skutecznie interweniować.

Cudowny młody człowiek dał Manchesterowi United nadzieję! Czy Anglicy przegrali zwycięstwo z decyzjami trenera?

Piłkarze Arsenał Jednak w samoobronie mylili się co do władzy. Przed przerwą nagrody odekorda i Davida Lewisa, o których wspominali greccy mistrzowie, nie mogły zostać wykorzystane, ponieważ nie mogli pokonać Bernda Leno w najlepszych możliwych okolicznościach.

Ale to było „aż do trzech razy”, z podobną stratą co Daniel Cephalos w drugiej połowie kończąc 1: 1. Youssef L. Arabi wykorzystał błąd rywala. Maroko wyprowadziło piłkę przed pole karne i technicznym strzałem zza szesnastki pokonało Bernda Leno.

Napiwek należy już do Arsenalu. Najpierw Gabriel fantastycznie uderzył głową, a kilka minut później było 3: 1 po długim strzale Mohameda El Naniego do podopiecznych Michaela Artety.

Kane jest podwójny, dom wygrywa

Gospodarze byli solidni i odnieśli wiele zwycięstw w pozostałych wieczornych meczach. Tottenham Hotspur Pokonał chorwackie Dynamo Zagrzeb 2: 0 po przekonującym dublecie Harry’ko Canaya.

Pudełko autorstwa Harry'ego Maguire'aNiesamowite pudełko 40 cm! Upokorzenie piłkarza za 80 mln euro [WIDEO]

READ  Wirus koronowy w Europie. Sytuacja epidemiologiczna w poszczególnych krajach [5 stycznia 2021]

Piękny sen o hiszpańskim mieście Granada trwa dalej. Andaluzyjczycy pokonali Norwegię 2: 0 w Mołdawii po bramkach swoich najbardziej doświadczonych snajperów, Jorge Moliny i Roberto Soldado. Studio, które wygrał, było jeszcze wyżej na igrzyskach olimpijskich A.S. RomaSzachtar Donieck pokonał Ukrainę 3: 0. Lorenzo Pellegrini, Stephen El Sharavi i Gianluca Mancini wygrali dla drużyny byłego trenera Szachtara Paolo Fonseki.