American Idol oficjalnie powróci w sezonie 20

Amerykański idol Wracając z 20. sezonem, potwierdzono.

To odnowienie zostało po raz pierwszy zgłoszone przez TVLineZ kolei w przyszłym sezonie ABC USA po raz piąty będzie miało do czynienia z tytułem reality TV.

Zwycięzca sezonu 19 jest za niecałe dwa tygodnie – kto zasługuje na to bardziej niż Chase Beckham, Grace Kinstler, Willie Spence i Casey Bishop?

ABC


Związane z: Amerykański idol Zawodnik upada na scenie po przesłuchaniu przed sędziami

Amerykański idol Ostatnio spotkałem się z pewnymi kontrowersjami, kiedy zawodnik Caleb Kennedy pojawił się w filmie, w którym ktoś wyglądał jak chusta Ku Klux Klanu.

Reklama Wyjście z konkursu muzycznego W rezultacie – dotarł do pierwszej piątki – 16-latek podzielił się stwierdzeniem: „Hej, to będzie trochę niespodzianka. W sieci pojawił się klip wideo pokazujący działania, które nie miały być w ten sposób.

„Byłem młodszy i nie myślałem o procedurach, ale to nie jest wymówka. Chcę przeprosić wszystkich fanów i wszystkich, którzy mnie zawiedli”.

American Idol 2021 Contestant Caleb Kennedy

Christopher WillardGetty Images


Związane z: Katy Perry się spotyka Amerykański idol Jury jest sześć tygodni po urodzeniu jej córki Daisy

„Poświęcę trochę czasu z mediów społecznościowych na poprawę siebie, ale mówię, że wiem, że to zraniło wiele osób, rozczarowało ich i sprawiło, że ludzie stracili do mnie szacunek” – kontynuował Caleb.

„Tak mi przykro! Modlę się, żebym pewnego dnia odzyskał wiarę w to, kim jestem i że cię szanuję! Dziękuję za wsparcie we mnie!”

Amerykański idol Atmosfera na ABC.


Digital Spy powraca – i mamy ekskluzywny wywiad z Dave’em Bautistą. Przeczytaj każdy numer teraz, korzystając z Miesięczny bezpłatny okres próbny tylko w Apple News +.

Interesuje Cię cotygodniowy biuletyn Digital Spy? Udział Aby wysłać go prosto do swojej skrzynki odbiorczej – i nie zapomnij dołączyć Obserwuj tę grupę na Facebooku Do codziennych rekomendacji telewizyjnych i dyskusji z innymi czytelnikami.

READ  Joe Rogan odpowiada na protesty Spotify, porady dotyczące COVID-19

Ta zawartość jest tworzona i obsługiwana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji o tej i podobnych treściach możesz znaleźć na piano.io

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *