Amazon przedstawia nowy program odnowy biologicznej dla pracowników

Ilustracja artykułu zatytułowanego Amazon Hopes to Invoke the Power of Positive Affirmations to Reduce Workplace Invasion

obrazek: Shawn Gallup / sztab (Getty Images)

Zamiast pozwalać Pracownicy, aby to zabrać Przegrody łazienkowe, Ty masz Administrator Limity produktywności lub Utwórz związekMówi się, że Amazon wzmacnia i redukuje napoje spirytusowe Miejsce pracy Kontuzje W swoim repozytorium, prosząc o plik Program zdrowia i dobrego samopoczucia, który pasuje do starych Uprawnienie Z Głębokie oddychanie i pozytywna wizualizacja.

WorkWell, jak nazwano program, zostało po raz pierwszy ogłoszonesol poniedziałek Informacja prasowa W ramach nowego programu Amazon 300 milionów dolarów Inicjatywa, aby się staćMuszle ziemneafest pKoronka na szURC. „Nadrzędnym celem programu będzieZapewnienie pracownikom aktywności fizycznej i umysłowej, ćwiczeń dobrego samopoczucia i zdrowego odżywiania, które, jak udowodniono naukowo, pomaga im się naładować i nabrać energii, a ostatecznie zmniejsza ryzyko kontuzji ”.

Historia prezentacji AmazonZłe warunki pracy są dobre.Udokumentowane w tym miejscu. Nasi kierowcy dostawczy nagrywali takie stwierdzenia Zatrzymują się z jakiegokolwiek powodu podczas 14-godzinnej zmiany W tym korzystanie z toalety – ogólnie Nadawcy nie są zachęcani. 2019, pracownik magazynu, który miał śmiertelny zawał serca Umieszczony na podłodze Pełne 20 minut temu Otrzymuj pomoc od wewnętrznych służb bezpieczeństwa Amazon. I Ostatni raport Z Centrum Dziennikarskiego Śledztwa ujawniło to W amazon Zautomatyzowane instalacje i pracownicy Mają o 50 procent wyższy wskaźnik infekcji, kiedy W porównaniu z osobami zatrudnionymi w Inne magazyny częściowo wynikają z tego, czego oczekują pracownicy Oczyścić 400 produktów na godzinę – prawie czterokrotnie więcej niż oczekiwano u konkurencji.

Podczas gdy próby organizacji wewnętrznej w celu żądania lepszych warunków pracy zostały w sumie wyeliminowane przez Amazon, firma z radością będzie teraz oferować dodatkowe korzyści, takie jak terminale AmaZen – kioski, w których pracownicy mogą „oglądać krótkie filmy z łatwymi do naśladowania luksusowymi czynnościami, w tym przemyśleniami z przewodnikiem i pozytywnymi afirmacje i sceny. „Kojące dźwięki i nie tylko”. W osobnym wysiłkuNowy program będzie zawierał również znaki w pomieszczeniach socjalnych na miejscu, „… wyświetlane w celu podkreślenia zdrowych opcji, takich jak owoce, batony musli i wegetariańskie pakiety przekąsek” oraz wyznaczone obszary odnowy biologicznej, w których mogą uczestniczyć pracownicy.Dobrowolne rozciąganie i regeneracja mięśni ”.

Nie było od razu jasne, czy to Program WorkingWell będzie W zestawie także butelki na wodę wielokrotnego użytku (efektywne i ekologiczne!) Dla pracowników, aby odprężyć się po zmuszeniu do opuszczania przerw w łazience przez całą dobę.

READ  Kanada może zobaczyć początek czwartej fali napędzanej przez zmienne, ostrzega główny urzędnik ds. zdrowia

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *