Pixel Buds firmy Google są świetne, nawet jeśli nie są najlepsze na rynku ani nie są bogate w funkcje. ten Druga generacja słuchawek Pixel Buds Spraw, aby był całkowicie bezprzewodowy i Pixel Buds Seria A Uczyń go dostępnym dla wszystkich. Wszystkie te modele są niesamowicie zintegrowane z aplikacjami i usługami Google i przybliżają Asystenta Google do ucha. Jeśli kiedykolwiek musiałeś szybko dostosować ustawienia w Pixel Buds, dostęp do menu jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek.

W najnowszej aktualizacji aplikacji Pixel Buds, wersja 1.0.3909, Google dodał poręczne narzędzie, za pomocą którego można szybko uzyskać dostęp do ustawień w Pixel Buds (Przez 9to5Google). Aby znaleźć widżet, po prostu zaktualizuj aplikację, przejdź do panelu widżetów telefonu i wyszukaj „Pixel Buds”. Stamtąd umieść go na ekranie głównym, dotknij Pąki i gotowe.

Narzędzie Pixel Buds do ustawień. Kredyty obrazkowe: 9to5Google

Wcześniej sposób uzyskiwania dostępu do ustawień Pixel Buds różnił się w zależności od urządzenia. Jeśli masz telefon z Androidem inny niż Pixel i korzystasz z aplikacji Pixel Buds, stuknięcie w aplikację wystarczyło, aby uzyskać dostęp do ustawień, ponieważ aplikacja służyła jako aplikacja towarzysząca. Na Pixelach jest jednak inaczej – wszystkie te funkcje są wbudowane w ustawienia urządzenia, więc użytkownicy będą musieli przejść do aplikacji Ustawienia, dotknąć podłączonych urządzeń, a następnie dotknąć ikony koła zębatego obok Pixel Buds. Wyraźnie widzimy, dlaczego użytkownicy Pixela chcą korzystać z tego narzędzia – obecny proces może być bardziej kłopotliwy niż pomocny.

Kliknięcie widżetu przeniesie Cię bezpośrednio do ustawień Pixel Buds, gdzie możesz sprawdzić aktualizacje oprogramowania układowego, dostosować gesty, zmodyfikować ustawienia Asystenta i nie tylko. Możesz teraz pobrać aktualizację ze Sklepu Google Play.

Pąki Google Pixel
Pąki Google Pixel