Adam Nidzilsky: Chcemy, aby wszyscy uczniowie w maju wrócili do szkoły. Daty zostaną opublikowane dzisiaj

1 godzinę 34 minuty temu
Zaktualizowano: 1 minutę temu

„Myślę, że dzieci z klas 1-3 wrócą do szkoły w przyszły wtorek, 4 maja. Mamy tylko jedną wątpliwość – którą za chwilę rozwiążemy – czy będzie to w całym kraju, czy nauczanie hybrydowe w kilku regionach ”- powiedział w porannym wywiadzie RMF FM minister zdrowia Adam Nidzilsky. „Przywrócenie całej zrównoważonej edukacji jednym ruchem jest bardzo szybkie” – podkreślił. „Mówimy o rozbiciu na etapy – te etapy powinny być tak skonstruowane, aby wszyscy uczniowie mogli wrócić do szkoły w maju. Według ustaleń prasy konferencja zaplanowana jest na poranek.

„Myślę Jeśli chodzi o ogródki restauracyjne, to ten element znajdzie się w całym majowym projekcie, co zostanie pokazane na konferencji prasowej premiera Matosa Moravekiego. „ – Minister zdrowia zapowiedział też: „W międzyczasie mamy jeszcze kilka decyzji”, zgłosił zastrzeżenie.

Wśród nich: problem Centra handlowe oraz wielkopowierzchniowe sklepy z artykułami budowlanymi i meblowymi zostaną otwarte 4 maja.

„Wiele spraw jest w toku – W rządzie jest wiele perspektyw Przy prędkości, przy której sterowanie powinno być rozluźnione. Nie zaprzeczam, że reprezentuję konserwatywny pogląd, a Pan. Premier (Jaroswa) Govin Raczej widok – powiem – Spróbuje otworzyć się bardzo szybko. „ – powiedział też Adam Nietzsche.

READ  UE ostrzega Polskę przed „czystą ścieżką dla poloksydów”, bo jedność Polski „zawiesza się” Świat | Aktualności

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *