5 narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, które zwiększają produktywność w miejscu pracy – z Twojego telefonu – Samsung Newsroom PL

5 narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, które zwiększają produktywność w miejscu pracy – z Twojego telefonu – Samsung Newsroom PL

Przyszłość sztucznej inteligencji, którą od dawna obiecywano, jest teraz w zasięgu ręki. dosłownie.

To sztuczna inteligencja, która towarzyszy Ci przez cały dzień pracy. Podczas dojazdów do pracy metrem sugeruje wymowną odpowiedź na e-mail szefa. Po południu tłumaczy rozmowę na żywo z Twoim globalnym zespołem i natychmiast po niej przedstawia podsumowanie i transkrypcję. A w nocy pomaga zarchiwizować wszystkie zasoby i materiały zebrane podczas kolejnego niesamowitego dnia wielozadaniowości – w ciągu kilku sekund.

Mimo wszystkich rozmów o transformacji pracy za pomocą sztucznej inteligencji, to, co zmieniło sytuację pracowników, to sztuczna inteligencja, gdziekolwiek się udasz. Innymi słowy, sztuczna inteligencja jest tak mobilna, jak Twoje urządzenie mobilne.

Wchodzi Galaxy S24Pierwszy telefon zasilany sztuczną inteligencją.

z Galaxy S24Samsung wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby zapewnić nowe wymiary Komfort osobisty, produktywność i komunikacja w naszym codziennym życiu[1]. Wpływ będzie ogromny na świat pracy, gdzie produktywność w drodze stała się częścią pracy.

Oto jak kilka funkcji urządzenia wykorzystujących Galaxy AI zmienia sposób, w jaki pracujemy:

Usuń bariery komunikacyjne

Obecnie firmy rutynowo łączą się ponad granicami i strefami czasowymi, aby szukać nowych możliwości rynkowych. Dokładność i szybkość są koniecznością, ale tak samo ważna jest komunikacja międzynarodowa Może to spowodować nieporozumienia, spiralę spadkową i opóźnienia. Galaxy S24 Pomaga profesjonalistom efektywniej współpracować niezależnie od tego, czy są w biurze, pracują z domu, czy gdzieś pomiędzy.

Dwukierunkowe, natychmiastowe tłumaczenie połączeń konferencyjnych: Organizujesz połączenie konferencyjne z potencjalnym partnerem biznesowym w firmie zewnętrznej. Chcesz, żeby wszystko szło jak najsprawniej, ale martwią Cię bariery językowe.

Galaxy S24 Tłumaczenie na żywo Tłumaczy rozmowy telefoniczne w czasie rzeczywistym, zapewniając, że będziesz wyraźny, kreatywny i profesjonalny w kontaktach ze współpracownikami lub klientami za granicą, tak jakbyś mówił w swoim ojczystym języku[2]. W chwili premiery dostępna w 13 językach[3]Live Translate zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie na obu urządzeniach, nawet jeśli jedna ze stron nie korzysta z urządzenia Galaxy — ani nawet smartfona.

READ  7 wspaniałych ofert na gry na PC na jesiennej wyprzedaży Steam

Przetłumaczony i dostosowany ton profesjonalnych e-maili i SMS-ów: To Twój pierwszy dzień w nowej pracy i chcesz zrobić dobre wrażenie już w pierwszym mailu, który wyślesz do współpracowników.

Z Galaxy S24 Pomoc na czacieotrzymasz różne generowane przez sztuczną inteligencję opcje restrukturyzacji przekazu i stylu pisania, aby uzyskać odpowiedni ton.[4]. Niezależnie od tego, czy piszesz angażujący post w mediach społecznościowych, czy oficjalny e-mail do szefa, dostęp do tej funkcji można uzyskać bezpośrednio z klawiatury Samsung, dzięki czemu możesz z niej korzystać w dowolnej aplikacji i mieć pewność, że za każdym razem trafisz we właściwą nutę. A jeśli pracujesz ze współpracownikiem za granicą, Chat Assist jest dostępny w 13 językach2 Dzięki niemu możesz to wszystko robić w języku, którego nawet nie znasz[5].

Rozmawiaj twarzą w twarz bez barier językowych: Jako właściciel małej firmy uczestniczący w wystawie poświęconej pojawiającym się trendom rynkowym, na popularnej stronie firmowej w YouTube odkrywasz popularnego eksperta w swojej dziedzinie. Chcesz wybrać jej mózg, ale z programu wiesz, że ona mówi po włosku, a ty nie.

tłumacz Wymaga bezpośredniego tłumaczenia aplikacji komunikacyjnej na świat fizyczny. Dzięki tej funkcji Galaxy S24 Zostań osobistym tłumaczem w czasie rzeczywistym. Ponieważ narzędzie dzieli ekran telefonu w poziomie na dwie części, każda osoba może natychmiast wyświetlić drugiej przetłumaczony tekst wraz z towarzyszącym mu dźwiękiem. Pozwala także wybrać żądany język i płynnie i profesjonalnie komunikować się z każdym w pobliżu.

Uporządkuj swój telefon i myśli

Chociaż nasze telefony umożliwiają łatwe rejestrowanie pomysłów, projektów badawczych i planowania spotkań, organizowanie tego wszystkiego na urządzeniu mobilnym może być wyzwaniem. Jednak korzystając z responsywnych możliwości sztucznej inteligencji Galaxy, Galaxy S24 Inteligentnie porządkuje Twój telefon, dzięki czemu możesz skupić się na szerszym obrazie.

Uporządkuj swoje dokumenty i plany: W głębi projektu zdajesz sobie sprawę, że odpowiednie zasoby, których potrzebujesz, są rozproszone wszędzie: długie e-maile, szczegółowe artykuły, pliki PDF i inne. Jeśli uda Ci się zebrać wszystko w jeden spójny format, zaoszczędzisz wiele godzin żmudnego robienia notatek i konwersji plików.

READ  Ujawniono nowe tryby gry Hitman 3, trylogia Hitman pojawia się na Xbox / PC Game Pass

Dziękuję za Uwaga pomocy Dzięki tej funkcji możesz tworzyć, czytać i zapisywać skrócone wersje wszystkich swoich materiałów za pomocą zaledwie kilku dotknięć palca, zamieniając codzienną kolekcję dokumentów w dobrze zorganizowane archiwum.[6]. Po przeciągnięciu dokumentu funkcja Note Assist poprosi o zapisanie jego zawartości bezpośrednio w aplikacji Samsung Notes. Tam ta funkcja może automatycznie formatować tekst i poprawiać błędy ortograficzne przed utworzeniem prostego lub szczegółowego podsumowania całego dokumentu na wierzchu tekstu głównego, dzięki czemu możesz szybko zobaczyć wszystkie kluczowe punkty, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.


Ta funkcja może także wyodrębniać i podsumowywać tekst bezpośrednio z fizycznych książek i dokumentów oraz tłumaczyć notatki na inne języki, a funkcje pomocy w nawigacji pozwalają zamienić długie, szczegółowe artykuły w zwięzłe streszczenia.

Dokumentuj wszystko dokładnie: To klasyczny dylemat: jesteś na ważnym spotkaniu biznesowym i musisz robić szczegółowe notatki, jednocześnie pozostając skupionym i wnosząc swój wkład. z Galaxy S24Można to mieć na dwa sposoby.

Tekst pomocy Tworzy kompletne i dokładne zapisy spotkań i rozmów. Po prostu nagraj spotkanie za pomocą natywnej aplikacji do nagrywania dźwięku firmy Samsung, a Asystent transkrypcji zaproponuje jego transkrypcję, oddzielając zdania według poszczególnych mówców.[7]. Gdy już otrzymasz tekst, możesz udostępnić go współpracownikom w niezmienionej postaci lub wysłać do Samsung Notes i dodać wygenerowane przez sztuczną inteligencję podsumowanie punktowane za pomocą funkcji Note Assist.Jeśli masz już istniejące pliki audio nagrane bez pomocy transkrypcji, ta funkcja może przekonwertować te pliki na notatki za pomocą tekstu na dźwięk.

Jeśli chodzi o pracę, możliwości sztucznej inteligencji na naszych urządzeniach mobilnych wykraczają poza automatyzację przyziemnych zadań. Galaxy S24 pokazuje, jak technologia może radykalnie poprawić sposób, w jaki pracujemy, myślimy i tworzymy – będąc niezastąpionym, mobilnym i pod ręką.

[1] Funkcje Galaxy AI będą dostępne bezpłatnie co najmniej do końca 2025 roku na obsługiwanych urządzeniach Samsung Galaxy. Dostępność funkcji AI udostępnianych przez strony trzecie może ulec zmianie.

[2] Tłumaczenie na żywo wymaga połączenia sieciowego i zalogowania się do konta Samsung. Tłumaczenie na żywo jest dostępne tylko w preinstalowanej aplikacji Samsung Phone. Niektóre języki mogą wymagać pobrania pakietu językowego. Dostępność usług może się różnić w zależności od języka. Dokładność wyników nie jest gwarantowana. Dostępny w 13 językach od chwili premiery.

[3] Języki obejmują: chiński (uproszczony), angielski, francuski, niemiecki, hindi, włoski, japoński, koreański, polski, portugalski, hiszpański, tajski i wietnamski.

[4] Funkcja podpowiedzi dzwonka w Asystencie czatu wymaga połączenia sieciowego i zalogowania się na konto Samsung. Aby aktywować tę funkcję, musi spełniać wymagania dotyczące wzrostu. Dostępność usług może się różnić w zależności od języka. Dokładność wyników nie jest gwarantowana.

[5] Funkcja tłumaczenia w aplikacji Chat Assist może wymagać zalogowania się na konto Samsung. Niektóre aplikacje do czatowania mogą nie obsługiwać tej funkcji. Niektóre języki mogą wymagać pobrania pakietu językowego. Dostępność usług może się różnić w zależności od języka. Ta funkcja jest aktywowana po wykryciu języka, który można przetłumaczyć. Dokładność wyników nie jest gwarantowana.

[6] Uwaga: pomoc wymaga połączenia sieciowego i zalogowania się na konto Samsung. Obowiązuje limit znaków. Dostępność usług może się różnić w zależności od języka. Dokładność wyników nie jest gwarantowana.

[7] Asystent transkrypcji wymaga połączenia sieciowego i zalogowania się na konto Samsung. Asystent transkrypcji jest dostępny tylko w przypadku preinstalowanej aplikacji Samsung Voice Recorder lub plików nagranych przy użyciu preinstalowanej aplikacji Samsung Phone. Funkcja nagrywania głosu w preinstalowanej aplikacji Samsung Phone może nie być obsługiwana w niektórych krajach. Pliki audio muszą być krótsze niż 3 godziny, aby mogły zostać przetworzone. Funkcję podsumowania w Asystencie kopiowania można aktywować po wprowadzeniu określonej liczby znaków. Dostępność usług może się różnić w zależności od języka. Dokładność wyników nie jest gwarantowana.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *