2021 NBA Playoffs: Kyrie Irving i Kevin Durant prowadzą Brooklyn Nets do zwycięstwa w pierwszym meczu nad Milwaukee Bucks | NBA.com Kanada

2021 NBA Playoffs: Kyrie Irving i Kevin Durant prowadzą Brooklyn Nets do zwycięstwa w pierwszym meczu nad Milwaukee Bucks |  NBA.com Kanada

Sieci Brooklyńskie Pierwszy cios.

W zabawnym początku półfinału Konferencji Wschodniej Nets zapewnili sobie zwycięstwo 115-107 nad Milwaukee Bucksdoprowadziło Keri Irving A Kevin DurantKto zebrał 54 punkty.

Giannis Antikonmo Bucks prowadzili z 34 punktami i 11 zbiórkami, podczas gdy Brock Lopez dodał 19 punktów i pięć zbiórek, ale ich zmagania z serią trzech punktów miały swoją cenę, ponieważ rozpoczęli serię od 1-0.

Przejdźmy do głównych dań na wynos przy dzwonku.

Irving i Durant wzmocnili atak sieci

Duet Nets dogonił w pierwszym meczu, z Irvingiem zdobywającym 25 punktów, ośmioma asystami i pięcioma zbiórkami w 11 z 26 poza boiskiem, podczas gdy Durant dodał 29 punktów i 10 zbiórek w 12 z 25 zbiórek.

Irving rozpoczął grę od zdobycia 20 z 25 punktów w pierwszej połowie, podczas gdy Durant podniósł ją po przerwie, zdobywając 17 z 29 punktów w drugiej połowie.

Pomimo tego, że para sprawdziła tylko w 4 z 15 (26,7 procent) z trzech, Irving i Durant narzucili grze swoją wolę, rozpalając pieniądze w izolacji i ze średniego zasięgu.

Rozwinęli grę w trzeciej kwarcie, pokonując Bucks 35-23, aby otworzyć 14-punktową przewagę, a Durant zdobył 13 punktów w tym okresie w uderzeniu 5 z 8.

Uraz Hardena

W wielkim ciosie dla sieci, James Harden Został zdyskwalifikowany z pierwszego meczu po zaledwie 43 sekundach rywalizacji.

Harden najwyraźniej doznał kontuzji ścięgna podkolanowego w pierwszej rundzie meczu w pierwszej kwarcie i wrócił prosto do szatni, zanim został wykluczony do końca meczu.

READ  Bokser jest w stanie krytycznym po wyeliminowaniu podczas walki w Montrealu

Według transmisji TNT, szybko opuścił arenę, aby poddać się rezonansowi magnetycznemu.

brzeg Blake Griffin

Zaczynając od środka w małej piłce Nets, jest to dokładnie ten rodzaj play-off, który Nets przyniósł Blake’owi Griffinowi.

Griffin zdobył 19 punktów i 14 zbiórek w 35 minut, ze swoją zdolnością do odskoku, aby otworzyć atak netto, gdy stracił 4 z 9 z serii 3 punktów – prawie trzy punkty jako Bucks. Zespół jako całość.

Gdy Harden odpadł z gry na wczesnym etapie, Griffin gładko wyrósł na trzecią pozycję Netsów w ataku, ale jego energia i wysiłek wyróżniały się, gdy walczył o zbiórki i wykorzystał swoją objętość w farbie, aby pokrzyżować Bucks w obronie.

– Blake był fantastyczny, oczywiście wyznaczał liczby, ale jego energia i walka były fantastyczne – powiedział po meczu trener Nets Steve Nash. „Miło jest widzieć go pracującego i wytrwałego i mieć szansę na grę przez długie minuty dzisiejszego wieczoru i był fantastyczny”.

Griffin nie tylko prowadził, gdy Joe Harris strzelił pięć rzutów za trzy punkty za 19 punktów, podczas gdy Mike James dodał 12 punktów i siedem zbiórek w 30 minut z ławki.

Dolary stygną z głębin

Bucks nie mogli kupić wiadra z linii 3 punktów w grze 1, połączonej tylko z 6 punktami na 30 – najniższą sumą 3 punktów w sezonie.

W sezonie regularnym kozły były Piąte miejsce w lidze, średnio 3 punkty na mecz (14.4)., ale zwykli strzelcy byli dziś dalecy od tempa, z Middleton (0 z 5), Holiday (2 z 7), Brian Forbes ranny (0 z 5).

READ  Brian Harman jest nie do powstrzymania w wygrywaniu wolnych od dramatów Open Championship w Hoylake

W meczu, w którym przegrali zaledwie ośmioma punktami, ich rzut za 3 punkty okazał się kosztowny.

PJ Tucker zaczyna się od KD

Tucker, który zszedł z ławki w pierwszej rundzie przeciwko Miami ciepło Rozpoczął się tylko jeden mecz w sezonie zasadniczym, a on został włączony do początkowego składu gry 1, z bramkarzem Kevinem Durantem na służbie.

Trener Mike Budenholzer wyregulował się dobrze w pierwszej połowie, kiedy podniósł Tuckera Duranta do 12 rzutem 5 do 12, a on wyszedł z kilkoma dużymi zagraniami w defensywie, w tym przechwytem Duranta, który doprowadził do niezwykłego alley-oop do Antetokounmpo.

Co dalej?

Drużyny zmierzą się ponownie na Brooklynie, a drugi mecz zaplanowany jest na poniedziałek, 7 czerwca o 19:30 czasu wschodniego.

Opinie wyrażone na tej stronie niekoniecznie odzwierciedlają poglądy NBA lub jej klubów.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *