2021 NBA Playoffs: Kyrie Irving i Kevin Durant prowadzą Brooklyn Nets do zwycięstwa w pierwszym meczu nad Milwaukee Bucks | NBA.com Kanada

Sieci Brooklyńskie Pierwszy cios.

W zabawnym początku półfinału Konferencji Wschodniej Nets zapewnili sobie zwycięstwo 115-107 nad Milwaukee Bucksdoprowadziło Keri Irving A Kevin DurantKto zebrał 54 punkty.

Giannis Antikonmo Bucks prowadzili z 34 punktami i 11 zbiórkami, podczas gdy Brock Lopez dodał 19 punktów i pięć zbiórek, ale ich zmagania z serią trzech punktów miały swoją cenę, ponieważ rozpoczęli serię od 1-0.

Przejdźmy do głównych dań na wynos przy dzwonku.

Irving i Durant wzmocnili atak sieci

Duet Nets dogonił w pierwszym meczu, z Irvingiem zdobywającym 25 punktów, ośmioma asystami i pięcioma zbiórkami w 11 z 26 poza boiskiem, podczas gdy Durant dodał 29 punktów i 10 zbiórek w 12 z 25 zbiórek.

Irving rozpoczął grę od zdobycia 20 z 25 punktów w pierwszej połowie, podczas gdy Durant podniósł ją po przerwie, zdobywając 17 z 29 punktów w drugiej połowie.

Pomimo tego, że para sprawdziła tylko w 4 z 15 (26,7 procent) z trzech, Irving i Durant narzucili grze swoją wolę, rozpalając pieniądze w izolacji i ze średniego zasięgu.

Rozwinęli grę w trzeciej kwarcie, pokonując Bucks 35-23, aby otworzyć 14-punktową przewagę, a Durant zdobył 13 punktów w tym okresie w uderzeniu 5 z 8.

Uraz Hardena

W wielkim ciosie dla sieci, James Harden Został zdyskwalifikowany z pierwszego meczu po zaledwie 43 sekundach rywalizacji.

Harden najwyraźniej doznał kontuzji ścięgna podkolanowego w pierwszej rundzie meczu w pierwszej kwarcie i wrócił prosto do szatni, zanim został wykluczony do końca meczu.

READ  John McEnroe nazwał Djokovica „złoczyńcą do końca swojej kariery” jako „po prostu wywierał na niego presję” | tenis | Sporty

Według transmisji TNT, szybko opuścił arenę, aby poddać się rezonansowi magnetycznemu.

brzeg Blake Griffin

Zaczynając od środka w małej piłce Nets, jest to dokładnie ten rodzaj play-off, który Nets przyniósł Blake’owi Griffinowi.

Griffin zdobył 19 punktów i 14 zbiórek w 35 minut, ze swoją zdolnością do odskoku, aby otworzyć atak netto, gdy stracił 4 z 9 z serii 3 punktów – prawie trzy punkty jako Bucks. Zespół jako całość.

Gdy Harden odpadł z gry na wczesnym etapie, Griffin gładko wyrósł na trzecią pozycję Netsów w ataku, ale jego energia i wysiłek wyróżniały się, gdy walczył o zbiórki i wykorzystał swoją objętość w farbie, aby pokrzyżować Bucks w obronie.

– Blake był fantastyczny, oczywiście wyznaczał liczby, ale jego energia i walka były fantastyczne – powiedział po meczu trener Nets Steve Nash. „Miło jest widzieć go pracującego i wytrwałego i mieć szansę na grę przez długie minuty dzisiejszego wieczoru i był fantastyczny”.

Griffin nie tylko prowadził, gdy Joe Harris strzelił pięć rzutów za trzy punkty za 19 punktów, podczas gdy Mike James dodał 12 punktów i siedem zbiórek w 30 minut z ławki.

Dolary stygną z głębin

Bucks nie mogli kupić wiadra z linii 3 punktów w grze 1, połączonej tylko z 6 punktami na 30 – najniższą sumą 3 punktów w sezonie.

W sezonie regularnym kozły były Piąte miejsce w lidze, średnio 3 punkty na mecz (14.4)., ale zwykli strzelcy byli dziś dalecy od tempa, z Middleton (0 z 5), Holiday (2 z 7), Brian Forbes ranny (0 z 5).

READ  Pittsburgh Steelers vs Las Vegas Raiders 19.09.21 NFL Typy, kursy, prognozy » Gdzie czatować sport

W meczu, w którym przegrali zaledwie ośmioma punktami, ich rzut za 3 punkty okazał się kosztowny.

PJ Tucker zaczyna się od KD

Tucker, który zszedł z ławki w pierwszej rundzie przeciwko Miami ciepło Rozpoczął się tylko jeden mecz w sezonie zasadniczym, a on został włączony do początkowego składu gry 1, z bramkarzem Kevinem Durantem na służbie.

Trener Mike Budenholzer wyregulował się dobrze w pierwszej połowie, kiedy podniósł Tuckera Duranta do 12 rzutem 5 do 12, a on wyszedł z kilkoma dużymi zagraniami w defensywie, w tym przechwytem Duranta, który doprowadził do niezwykłego alley-oop do Antetokounmpo.

Co dalej?

Drużyny zmierzą się ponownie na Brooklynie, a drugi mecz zaplanowany jest na poniedziałek, 7 czerwca o 19:30 czasu wschodniego.

Opinie wyrażone na tej stronie niekoniecznie odzwierciedlają poglądy NBA lub jej klubów.